9 ayda sayısal çalışmak

Derse günde 6 saat ayır.
YouTube'da ki kanallardan ilerle, soru çözümlerine bak.
Test çöz (dersten hemen sonra ama)
Çıkmış ALES veya YKS sorularını çöz bu iş bitti. Ha bir de ezber derslerini yatmadan önce tekrar et beynine kazınsın iyice :d

@Dr. Pc, bence mezuna kalmaktan korkmayın. İyi bir üniversite ve iyi bir şehirde okuyun. Ayrıca beni de etiketlersiniz, yardımcı olurum. Bir şey hakkında yardıma ihtiyacınız olursa beni etiketlemekten çekinmeyin. En kısa sürede dönüş sağlıyorum.
Çok teşekkür ederim.🙏 Ama o üniversitede gerçekten kararlıyım. Tam benlik bir yer olduğunu düşünüyorum. Ama bi yandan daha iyisi çıkarsa neden olmasın diye düşünüyorum. En kısa zamanda deneme çözüp sonuçlarımı atacağım. Herkese çok teşekkür ederim.

Ne yaparsan yap mezuna kalma. Her geçen sene mezuna kalanların sayısı ve dolayısı ile yığılma artıyor. Bu sene benden 3 yaş büyük arkadaşım ile aynı sınava girdik durum o derece vahim. Dil kabiliyetim daha yüksek olsa da psikoloji istediğimden bütün sene EA çalıştım, sırf mezuna kalırım da yığılmaya mahkum olurum diye kritik bir karar ile sınava dilden de girmeye karar verdim ve dilden kazandım.

İlk önce ingilizce dilden girecektim. Ama küçüklükten beri hayalim yazılım. Bu tür şeylerle uğraşmayı seviyorum. Daha bu sene yazılıma giriş yaptım. Ama benimki sadece merak veya heves olmayacak. Gelişeceğim. Sizin içinde hayırlı olsun hocam. Inşallah bende hedefime ulaşırım. Herkes hedefine ulaşmayı başarır.
Deneme sonuçları berbat 🙁
Türkçe 9 doğru 7 yanlış.
Matematik 5 doğru 3 yanlış.
Sosyal boş.
Fen 1 doğru 2 yanlış.
Ama pes etmek yok daha süre var çalışacağım.

Geri
Yukarı