9 bin TL İleriye dönük sistem toplama

Bzest

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar ileriye dönük sistem toplamaya çalışıyorum bütçem şu anlık 9K olarak gözüküyor monitörsüz ama sizin önerileriniz ve yazılarınızla değerlendireceğim çok fazla oynayamam gözle görülmeyecek performans oynamaları için fiyatta ve konuya çok yabancıyım önerdiğiniz sistemi yazarken açıklarsanız çok sevinirim.
Parçaları ayrı ayrı allıcam uygun olan sitelerden beni 3- 4 yıl idare edecek 1 sistem istiyorum sonra yükseltmeye başliyacağım. Yükseltmeye başladığımda masraf çıkardığında oha demek istemiyorum ve konuştuğum 1 kaç kişi 3070 ya da 3080 sistemi diz gibi şeyler söyledi yapılabilir gibisinde bana yardımcı olun lütfen dünya kadar şey yazmışım vallahi kusura bakmayın 😇
144Hz bir monitör alacağım 1ms ne kadar işinize yarar bilmiyorum bu bilgi.

9 bin liraya 3070 zor 3080 imkansız. Technopatın qp ile topladığı sistemi öneririm bu fiyata daha iyisi zor biraz.

Merhabalar ileriye dönük sistem toplamaya çalışıyorum bütçem şu anlık 9K olarak gözüküyor monitörsüz ama sizin önerileriniz ve yazılarınızla değerlendireceğim çok fazla oynayamam gözle görülmeyecek performans oynamaları için fiyatta ve konuya çok yabancıyım önerdiğiniz sistemi yazarken açıklarsanız çok sevinirim.
Parçaları ayrı ayrı allıcam uygun olan sitelerden beni 3- 4 yıl idare edecek 1 sistem istiyorum sonra yükseltmeye başliyacağım. Yükseltmeye başladığımda masraf çıkardığında oha demek istemiyorum ve konuştuğum 1 kaç kişi 3070 ya da 3080 sistemi diz gibi şeyler söyledi yapılabilir gibisinde bana yardımcı olun lütfen dünya kadar şey yazmışım vallahi kusura bakmayın 😇

O bütçeye sadece 3080 alırsınız 3060'ı bekliyin ya da 2070S'li sistem toplanabilir.

3080 zaten tek başına 7500TL iken onunla sistem toplanamaz. Bütçeyi 10000-11000 TL civarına çıkartabilirseniz RTX 3070 ile iyi bir sistem toplanabilir, mevcut bütçe ile RTX 3070 de olmaz.

O bütçede bence RTX 3060 bekleyebilirsin ya da iyi bir indirim ile RTX 2070S kovalayabilirsin.

Şimdilik tam ayrıntılı parçaları atmıyorum ama 9000TL ile herhalde R5 3600, B450 ve RTX 2070S/3060 tabanlı bir sistem toplanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı