9 Saat aralıksız CS:GO oynamak

nevale31

Hectopat
Yer
Saratov
Evet arkadaşlar hakkınızı helal edin, bir şey test edeceğim 9 saat boyunca aralıksız CS:GO oynayacağım, umarım kanser olmam.

Subject: Litwx.
Faceit Level: 4, 1200 elo ( kanser elo )
Role: Awper,
Experiment: Kanser olmama " çalınç ", kaç tane Türk, Rus oyuncu takıma gelecek, kaç toxic denk gelecek, kaç tane oyunu bilmeyen gelecek vs vs.

Asıl amacım: 5 Level olmak.

Umarım 9 saat sonra konu onaylanmaz.😂😂

Saat: 3.15.

Moderatöre not:
Konuyu yanlış kategoriye açmışım, dalgındım. Ceza yazmamanızı ve kategoriyi CS:GO yapmanızı istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanser olmazsın 9 saatte ancak
Vücudunda kan akışını sıkıntıya sokacak bir durum olabilir,
Sen yinede saat başı ara verip 5 dakika gevşeme germe egzersizleri yap, biraz adım at
Su ve lavabo ihtiyaçlarını gider

Hergün böyle geçerse uzun vadede omurilikte sıkıntı olabilir, dik durma, bel fıtığı problemleri yaşayabilirsin.
Zaten maç başlarken, ısınmadayken, map seçerken su içiyorum teşekkürler tavsiye için.
derece.PNG

Maç bitti, kazandık.
424.PNG

4:18'de girmeye başladım maalesef, girmeden önce bi' MM gireyim dedim girmez olaydım. Muhtemelen bir el daha atacağım. Yalnız hiç kanser olmadım, takıma bir, iki toksik geldi ama büyük değildi.
Rus'lar gelmez umarım.
Bir tane Türk gelmedi, hep Rus geldi, eh işte iyi de oynuyorlardı.
Aptallardan değil hilecilerden kork, asıl çıldırma sebebi onlar.
Faceit'te hile durumu o kadar yok, smurf varsa var, şu ana kadar 150 maç üstü Faceit girmişimdir, bir tane bile net hile diyecek adam denk gelmedi, MM sunucularından çok farklı.
9 Saat bir şey mi? 🤭 İyi kanser olmalar bu arada.
9 Saat bir şey değil tabii ki, günde 15 saat civarı Fortnite oynadığımı bilirim ben. Herhalde elo yüksek olduğu için hiç kanser olmadım, hep eli ayağı düzgün oyuncular geldi, bir kaç tane rus kendi aralarında atıştılar ama yine günü kurtaran ben oldum. 😁
2016'dan geçen yıla kadar istisnasız her gün sabah 8 - gece 11 arası Rainbow Six girerdim arkadaşlarımla. Hiçbir şeyim yok çok şükür.
Dediğim gibi zamanında deli gibi Fortnite oynardım şimdi ise az buz giriyorum, sarmıyor eskisi kadar. Rainbow Six Siege'de CS:GO'da ki kadar da kanser kitle yoktur herhalde, oyunu oynamadım hiç o yüzden bir şey diyemeyeceğim.

🤭.Sahurdan İftara kadar GTA: 3, GTA: Vc, GTA: SA
Speedrun yapmistim aralıksız zihinsel bir sorun olmadinda göz altlarim mosmor olmustu.
9 saat oldu, yaşıyor musun?
Kanser olmadık bugün de, 1171 Elo'dan 1321 Elo'ya kadar kanser olmadan çıktım, 2 level olunca hep toxic, oynamayı bilmeyen, smurf falan geliyordu. Yani test başarılı, 128 Tick'in artısı da var tabii, ben MM oynasaydım bu süre de kesin kanser olurdum.

Evet arkadaşlar hakkınızı helal edin, bir şey test edeceğim 9 saat boyunca aralıksız CS:GO oynayacağım, umarım kanser olmam.

Subject: Litwx.
Faceit Level: 4, 1200 elo ( kanser elo )
Role: Awper,
Experiment: Kanser olmama " çalınç ", kaç tane Türk, Rus oyuncu takıma gelecek, kaç toxic denk gelecek, kaç tane oyunu bilmeyen gelecek vs vs.

Asıl amacım: 5 Level olmak.

Umarım 9 saat sonra konu onaylanmaz.😂😂

Saat: 3.15.

Moderatöre not:
Konuyu yanlış kategoriye açmışım, dalgındım. Ceza yazmamanızı ve kategoriyi CS:GO yapmanızı istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı