9. Sınıf İçin Kanal ve Kaynak Önerisi

Kadir gümüş 2020 yılı. Yeni değil. Coğrafya için coğrafyanın kodları önerdiler ama o dediğinizede bakarım. 2 3 foruma daha yazdım tarih için benim hocam önerdiler. Ama 2019a ait.

Güncel liste. SAAT 2de D&R A GİDECEĞİZ LİSTEYİ DOLDURMAM LAZIM KAYNAK AÇISINDAN
Kadir Gümüş bu sene yeni videolar çekiyor. Yeni oynatma listelerine bakarsanız görürsünüz. Ayrıca eski videoları da çok kaliteli, onları izlemek de faydalı olur diye düşünüyorum.

Kadir Gümüş bu sene yeni videolar çekiyor. Yeni oynatma listelerine bakarsanız görürsünüz. Ayrıca eski videoları da çok kaliteli, onları izlemek de faydalı olur diye düşünüyorum.
Ben göremedim nedense. O yüzden listeye de yazmadım. Saat 2 de gideceğiz foruma arkadaşla bakacağız kitaplara. Listeyi tamamlayamadığıma üzüldüm açıkçası. Kaynak öneriside olmadı.

Fizik için VIP FİZİK şiddetle öneririm.
Zaten listede.

Hem TYT hem AYT videolarını yeniledi. Oynatma listelerinde görebilirsiniz.
Şuanlık tyt için erken dediler . O yüzden 9.sınıf kaynaklarına ve kanallarına bakıyorum. Son 2 saat

Listem bu şekil. Sipariş veriyorum. Umarım memnun kalırım.

Edebiyat : Palme, Limit
Türkçe: 49 günde türkçe, 345 türkçe
Matemaitk: Çap, Bilgi Sarmal
Fizik: Çap, Bilgi Sarmal
Kimya: Orbital ya da Palme
Biyoloji: Palme, Biyotik

şöyle bir liste nasıldır?

YARDIM EDECEK BİRİ YOKMU LOOOO

Dosya Ekleri

• 458882BF-2821-4333-9D6F-EAF790A8E618.png
    458882BF-2821-4333-9D6F-EAF790A8E618.png
    72,8 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
Zaten listede.

Şuanlık tyt için erken dediler . O yüzden 9.sınıf kaynaklarına ve kanallarına bakıyorum. Son 2 saat

Listem bu şekil. Sipariş veriyorum. Umarım memnun kalırım.

Edebiyat : Palme, Limit
Türkçe: 49 günde türkçe, 345 türkçe
Matemaitk: Çap, Bilgi Sarmal
Fizik: Çap, Bilgi Sarmal
Kimya: Orbital ya da Palme
Biyoloji: Palme, Biyotik

şöyle bir liste nasıldır?

YARDIM EDECEK BİRİ YOKMU LOOOO
Bence listeniz gayet güzel olmuş

Temel için matematikte RM serisine bakabilir, Türkçe'de de Rüştü hoca yeterli olacaktır.

Dostum hayatını yaşasın lisedeysen 50 alsan bile kafi lise ortaokul gibi değil hocalar az da olsa insaflı onun dışında 11 sınıfta çalışmaya başlayabilirsin şimdi çalışsan unutabilirsin.
OBP: Ben aslında yokum.

Geri
Yukarı