9. sınıf kaynak önerisi

Bütçe neredeyse yok yani tabii 200TL falan bir kitaba vermem ama kaliteli ise kitaba para veririm. Bütçede sıkıntı yok. Ben okula alışmak için hani zorlanmayım diye konu tekrarı yapıp test çözmek için bir kaynak arıyorum.

Tek başına hiç görmediğin konuları öğrenmeye çalışıp test çözmeni önermem çünkü eğer bir bilgiyi yanlış öğrenirsen düzeltmesi çok zor oluyor.

Bütçe neredeyse yok yani tabii 200TL falan bir kitaba vermem ama kaliteli ise kitaba para veririm. Bütçede sıkıntı yok. Ben okula alışmak için hani zorlanmayayım diye konu tekrarı yapıp test çözmek için bir kaynak arıyorum.
Kaliteli bir kaynak istiyorsan parayı gözden çıkaracaksın. :)
Set halinde alırsan belki bir miktar indirim uygularlar.

Güvenilir yerdir alışveriş yaptığım yerdir.
Eğer ki o kadar para veremem diyorsanız. Daha uygun bir şeye bakabiliriz.

Sınav yayınları da iyidir. Tavsiye ederim ama ben Palme'yi almanızı öneririm.

Kaliteli bir kaynak istiyorsan parayı gözden çıkaracaksın. :)
set halinde alırsan belki bir miktar indirim uygularlar.

Güvenilir yerdir alışveriş yaptığım yerdir.
Eğer ki o kadar para veremem diyorsanız. Daha uygun bir şeye bakabiliriz.

Sınav yayınları da iyidir. Tavsiye ederim ama ben Palme'yi almanızı öneririm.

Teşekkür ederim palme aklımda var alacağım.
Tek başına hiç görmediğin konuları öğrenmeye çalışıp test çözmeni önermem çünkü eğer bir bilgiyi yanlış öğrenirsen düzeltmesi çok zor oluyor.

YouTube'dan videolar izleceğim hocalara geldik kanalı var yanlış bilgi vereceklerini sanmıyorum kitaplarda yanlış vermez umarım :)

YouTube'dan videolar izleceğim hocalara geldik kanalı var yanlış bilgi vereceklerini sanmıyorum kitaplarda yanlış vermez umarım :)

Teşekkür ederim palme aklımda var alacağım.

Eğer ki video izleyecek oradan da öneri vereyim sana. :)
Matematik: "Rehber Matematik"
Fizik: "Umut Öncül" veya "fiziklebarış"
Biyoloji: "FUNDAmentals Biyoloji"
Kimya : "Umut Öncül" veya "Hocalara Geldik"
Ben bunlardan izleyip çalışıyorum.
Edebiyat, coğrafya ve tarihi evde tek başıma çalıştığım için öneri yapamayacağım.
(Elimde Palme TYT kitapları var istersen içinden konu anlatımı nasıl diye fotoğraf atabilirim.)

Eğer ki video izleyecek oradan da öneri vereyim sana. :)
matematik: "Rehber matematik"
Fizik: "Umut öncül" veya "fiziklebarış"
Biyoloji: "Fundamentals biyoloji"
Kimya: "Umut öncül" veya "hocalara geldik"
Ben bunlardan izleyip çalışıyorum.
Edebiyat, coğrafya ve tarihi evde tek başıma çalıştığım için öneri yapamayacağım.
(Elimde palme TYT kitapları var istersen içinden konu anlatımı nasıl diye fotoğraf atabilirim.)

Gerek yok teşekkür ederim biraz geç cevap veriyorum ama kusura bakma yardım için sağ ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı