9.sınıf yapılan sınavlar iptal mi oldu?

12Abdullah97

Picopat
Arkadaşlar merak ediyorum ben 9.sınıfım. Şimdi biz 24 Kasım öncesi yani ilk ara tatil öncesi sınavlar olduk ama çoğu okulda sınav yapmadı MEB'in açıklamasına göre 01Mart da sınavlar yapılayacak pek bu bize yapılan sınavlar iptal mi? 3 sınav olduk ama başka okulardaki arkadaşlarım olmadı şansıma. Peki MEB bu herkse yapılmayan sınavları iptal etti mi? Yani o sınavları tekrar mı olacağız?

Son düzenleyen: Moderatör:

Graiden

Decipat
Yer
Döngü devam edecek ama bir gün elbet duracak.
Olduğum bütün sınavların sonuçları hala duruyor.
Ben iptal olmasını istiyorum ama olmazsa yapacak bir şey yok.(3 hafta ne çabuk geçti.)

CanK26

Picopat
Arkadaşlar merak ediyorum ben 9.sınıfım. Şimdi biz 24 Kasım öncesi yani ilk ara tatil öncesi sınavlar olduk ama çoğu okulda sınav yapmadı MEB'in açıklamasına göre 01Mart da sınavlar yapılayacak pek bu bize yapılan sınavlar iptal mi? 3 sınav olduk ama başka okulardaki arkadaşlarım olmadı şansıma. Peki MEB bu herkse yapılmayan sınavları iptal etti mi? Yani o sınavları tekrar mı olacağız?

Olmayanlar için olacak mesela biz. Sizinki iptal değil.

KS
1

12Abdullah97

Picopat
benmkide görünüyor ama MEB bu notların karneye geçmeyiceğini çıklamıştı bende bakım e okulda duruyor. almancdan 95,edebiyatdan 92,matematikten 60 aldım keşke daha yüksek alsaydım

Makaleler
2
Yukarı