9. sınıfa çalışmamak

Fabyanels

Decapat
Daha fazla  
9. sınıfın 2. dönemi yok, 1. dönemi fena değil. 10. sınıfa geçeceğim. Ne kadar sorun olur, iyi üniversite kazanabilir miyim? Taktik verir misiniz?

Bazı insanlar LGS'den sonra rahatlayacağını sanıyorlar ama bilmiyorlar ki yeni başlıyorlar. Artık liseye geçince derslerinize çok ağırlık verin. Bir konuyu kaçırdığınız zaman diğer konuları anlamakta çok zorlaşıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı insanlar LGS'den sonra rahatlayacağını sanıyorlar ama bilmiyorlar ki yeni başlıyorlar. Artık liseye geçince derslerinize çok ağırlık verin. Bir konuyu kaçırdığınız zaman diğer konuları anlamakta çok zorlaşıyor.
Bu çok doğru LGS çıkışı sandım ki lisede rahat rahat oturacağım ama gerçekler öyle bir çarptı ki yüzüme. 11. sınıf oldum şimdiden sınav stresi alttan alttan gelmeye başladı.

Şu anda çok kafana takmana gerek yok. Okul açılana kadar 9'da biraz eksiklerini kapat çok kasmana gerek yok. 10. sınıfın yaz tatilinde TYT'ye başlarsan çok rahat edersin.

Son düzenleme:
9-10-11'de derslerim fena değildi ama dersi pek dinlemiyordum. Bu cidden son sene problem oluyor. Son seneye ya da mezun senene 4 sene birikiyor. Tavsiyem 9'u 9'da halletmen.

Geri
Yukarı