9.sınıfa nakil olunmaya çalışınca hazırlık yüzünden 10. sınıfa geçiş yapılıyor

Müdür yardımcısına giderekten durumu anlatın, yardımcı olacaktır. Sizin yapabilecek bir şeyiniz olduğunu sanmıyorum. Ayrıca hazırlık sınıfında iken nakil yapılamıyor diye biliyorum belki yanlış da olabilir. Emin değilim, dediğim gibi müdür yardımcısına bir sormanız gerekmekte. Nakil işi için her türlü onunla konuşacaksınız zaten.

Müdür yardımcısına giderekten durumu anlatın, yardımcı olacaktır. Sizin yapabilecek bir şeyiniz olduğunu sanmıyorum. Ayrıca hazırlık sınıfında iken nakil yapılamıyor diye biliyorum belki yanlış da olabilir. Emin değilim, dediğim gibi müdür yardımcısına bir sormanız gerekmekte. Nakil işi için her türlü onunla konuşacaksınız zaten.

Aslında ben nakil olacaktım bizim okulda hazırlık kalktı son hazırlıktık biz şu an 9.sınıftayım ve gideceğim okulda 15 kişilik bir kontenjan var beni 10.sınıf diye algılıyor ama 9.sınıfım yani puanım yetseydi beni 10.sınıfa verecekti :D

Bedava sınıf atlıyorsunuz daha ne istiyorsunuz :D Şaka bir yana nakil olmak istediğiniz okulu telefon ile arayıp konuştunuz mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı