9. sınıfın ilk dönem 55, ikinci dönem 30 ortalama ile geçilir mi?

hasanali0781

Femtopat
Daha fazla  
İlk dönem ortalamam 55 ve hocalar ile aram iyi. Sessiz sakin biriyim. Şu an daha çoğu yazılı girilmedi ve sözlüler de girilmedi. Geçebilir miyim? Bence geçerim. Ama moralimi bozuyor bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. dönem ortalamanızın 46'ya ulaşması gerekiyor. Sözlüler falan da yüksek girilince ortalama düşük olduğu için oldukça fazla ortalamayı arttırıyor. Kendimden biliyorum, geçersiniz.

2.donem geçmen için ortalaman 46 olması lazım değil mi mantıken.
45 olması lazım

2. dönem ortalamanızın 46'ya ulaşması gerekiyor. Sözlüler falan da yüksek girilince ortalama düşük olduğu için oldukça fazla ortalamayı arttırıyor. Kendimden biliyorum, geçersiniz.
Kaçıncı sınıfsınız suan peki

İlk dönem 55 olduğu için 45 olması lazım mantıken bende anlamadım

Pazartesi okula gidip hocalardan sözlüye ekstradan 10 puan istemeni öneririm.

Şöyle diyeyim daha ikinci yazılılardan 7'si girildi girilmeyen 7 tane daha var ve şu an 4 sözlü falan girildi toplam ikinci dönrm ilk yazılılarım düşük gösteriyor ortalamamı 2.yazılılara düzeltmeye calısıyorum öyle sessiz sakin biriyim dersi bozmam dinlerim geçer miyim?

İlk dönem ortalamam 55 ve hocalar ile aram iyi. Sessiz sakin biriyim. Şu an daha çoğu yazılı girilmedi ve sözlüler de girilmedi. Geçebilir miyim? Bence geçerim. Ama moralimi bozuyor bu.

Eğer en fazla 3 zayıfın varsa geçersin ama o zayıf derslerden (ister baraj ders olsun ister baraj ders olmasın farketmez) o zayıf olan derslerin hepsinden sorumlu olarak geçersin ama eğer zayıf ders sayın 4 ve daha fazlaysa direkt sınıfta kalırsın.

Geri
Yukarı