9. sınıfta 4 zayıf ile sınıfta kalınır mı?

xwuem

Decapat
Yer
İstanbul
Merhabalar, meslek lisesinde okuyorum. 9. sınıfım, toplam 4 zayıfım var. 3 dersi meslek dersi, meslek derslerinin sınav notları 60-75 arası fakat performans notlarına girilen G'ler yüzünden o derslerden kalıyorum. diğer ders ise matematik, genel ortalama 55, bu 4 ders dışında hiçbir dersten kalmıyorum, edebiyat ortalaması 63, eğer 2.sınavlara girmez isem sınıfta kalır mıyım?

Son düzenleme:
Merhabalar, meslek lisesinde okuyorum. 9. sınıfım, toplam 4 zayıfım var. 3 dersi meslek dersi, meslek derslerinin 60-75 arası fakat performans notlarına girilen G'ler yüzünden o derslerden kalıyorum. Diğer ders ise matematik, genel ortalama 55, bu 4 ders dışında hiçbir dersten kalmıyorum, edebiyat ortalaması 63, eğer 2.sınavlara girmez isem sınıfta kalır mıyım?

Ortalaman 50'nin üstünde kalmazsın.

Merhabalar, meslek lisesinde okuyorum. 9. sınıfım, toplam 4 zayıfım var. 3 dersi meslek dersi, meslek derslerinin 60-75 arası fakat performans notlarına girilen G'ler yüzünden o derslerden kalıyorum. diğer ders ise matematik, genel ortalama 55, bu 4 ders dışında hiçbir dersten kalmıyorum, edebiyat ortalaması 63, eğer 2.sınavlara girmez isem sınıfta kalır mıyım?
Meslek derslerinden dolayı sınıfta kalabilirsiniz.

Geri
Yukarı