9. sınıfta günlük çalışma ile 70 üstü not alınır mı?

Matematik hocası sınavda çıkacak soru tiplerini gösteriyor kolay geliyor. Fizik falan da söylüyor. Genel olarak kolay ama bir tek biyolojiyi anlamıyorum çok boş geliyor.
Boş çünkü. 😀

11'de sayısal seçerseniz sistemler geliyor, boş boş sistemlerdeki bölümlerin isimlerini öğreniyorsunuz. Yok LH hormonu ne işe yarar, beynin pons bölgesi nedir gibi konularla doktor olmayana fazla şey katmayan bir ders.

Boş çünkü. 😀

11'de sayısal seçerseniz sistemler geliyor, boş boş sistemlerdeki bölümlerin isimlerini öğreniyorsunuz. Yok LH hormonu ne işe yarar, beynin pons bölgesi nedir gibi konularla doktor olmayana fazla şey katmayan bir ders.
Hatta hiçbir şey katmıyor. Daha yeni üniversiteye geçtim ve yazdıklarımın ne işe yaradığını hatırlamıyorum.

Hocamın çok kıl olmasından mı bilmem ama biyolojiden aşırı nefret ederim.

Kusura bakmayın bu arada biraz kötü göstermiş olabilirim dersi. Sevenler çok seviyor dersi belki size de olur.

Matematik hocası sınavda çıkacak soru tiplerini gösteriyor kolay geliyor.
Matematik hocanızın gösterdiğinden çok daha zor soru tiplerine de alışın. Üniversite sınavı matematik ile kazanılıyor. Bu sene Türkçe'si 10 net olan arkadaşım matematiğin hepsini doğru yaptığı için 25 bine girdi. Matematiği daha zor sınavlarda daha iyi sıralama bile gelirdi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı