9. Sınıfta Tehdit Eden Kişilere Karşı Ne Yapılmalı?

Umarım gündemi takip ediyorsunuzdur*

Gündemi takip ediyorum fakat dediğim gibi arkadaşı bıçaklamamışlar veya arkadaş birini öldürmemiş. Ben size bunu demek istedim.

Gündemi takip ediyorum fakat dediğim gibi arkadaşı bıçaklamamışlar veya arkadaş birini öldürmemiş. Ben size bunu demek istedim.
Olmayacağını ve bu kadar basit tatlıya bağlanacağını garantileyebilirmisiniz ben konu sahibi arkadaşın gerekli önlemi alması gerektiğini düşünüyorum bu devirde

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Üstüne üstüne geliyorsa sen de gerilip geri daha beter vur.

Olmayacağını ve bu kadar basit tatlıya bağlanacağını garantileyebilirmisiniz ben konu sahibi arkadaşın gerekli önlemi alması gerektiğini düşünüyorum bu devirde

Maalesef müneccim değilim, kendisi önlemini alsın ama bu olay en fazla müdüre gider. Eğer konu sahibinin elinde kanıt vesaire var ise en fazla uzaklaştırma alırlar.

Aynı şeyi yemin ederimki bende yaşadım dostum böyle şeylerde ya bunlara karşı duracaksın ya arkadaş olacaksın ben karşı duramadım arkadaş oldum arkadaş olmak en iyisi aranı iyi tut. Hani kavga et vur falan diyenleri takma bile. Eğer dinlersen güzel bir dayak yersin aklın başına gelir. Hem başın sıkıştımı hemen yardımına koşuyorlar öyle dışarıdan kötü zorba gözüküyorlar. Ama içlerine aldımılar çok iyi kimse sana bulaşamıyor :D

Maalesef mehdi değilim, kendisi önlemini alsın ama bu olay en fazla müdüre gider. Eğer konu sahibinin elinde kanıt vesaire var ise en fazla uzaklaştırma alırlar.
Bu yüzden bu kadar ciddiye alıp önlem alması gerektiğini söyledim hocam siz basite bağlanacağı yönünde beyanda bulundunuz.

9. sınıfa gidiyorum.
Sınıfta kalmış 2 tane çocuk var. Herkese takılıyorlar en sonunda bana da takıldılar bir arbede yaşandı ağır laflar edilince dayanamadım kavga başlattım. Müdüre falan söylemişler tüm sınıf bunların arkasında duruyor. Sürekli yok döveceğiz böyle yapacağız falan diyorlar yeni taşındım daha bir çevrem falanda yok sizce ne yapmalıyım bu konu hakkında?
Okul değiştirebilirsin.

Bu tip kisilerle omur boyu karsilacaksin. Kaale alma- onlar senle konustugu zaman normal cevaplar ver yakinlik kurma-bu genel icin diyorum. birak konussunlar bugün sana laf ederler yarin baskasina. Simdilik bir şey deme bakalim olaylar nasil gelisecek. Kotuye giderse mudurle konus ve bu surec icinde onlarla hic irtibat kurma.

Aslanım spor yap spor. Şöyle bir şeye dönüşürsen yanına yaklaşamazlar.
0_big.png

Bir hastalığın yoksa bastır bastır sonuna kadar durma! Gaza gelmen için bırakayım şunu;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı