9. Sınıfta Tehdit Eden Kişilere Karşı Ne Yapılmalı?

Benim gibi lgs ye hiç çalışmayıp ortaokul puanı ile 50 60 puanlık meslek lisesine gidersen hayatın bile kararır.
9.sınıfta bıçak ile tehdit etmişti bi asalak git dedim bi şeycik yapamazlar ergenliğin zirvesini yaşıyorlar işte. O yüzden lgs sistemi yapıp 350 360 puan arası orta düzey anadolu lisesine gitmenizi tavsiye ediyorum. her hafta sonu hedefi için çabalayan kız erkek arkadaşlarınızla kütüphanede ders çalışıp sonrasında gezebilirsiniz. Bu yüzden anadolu liselerini seviyorum. Hepsi canımdır. Meslek liselerini elimde olsa yakmak istiyorum. :)

9. sınıfa gidiyorum.
Sınıfta kalmış 2 tane çocuk var. Herkese takılıyorlar en sonunda bana da takıldılar bir arbede yaşandı ağır laflar edilince dayanamadım kavga başlattım. Müdüre falan söylemişler tüm sınıf bunların arkasında duruyor. Sürekli yok döveceğiz böyle yapacağız falan diyorlar yeni taşındım daha bir çevrem falanda yok sizce ne yapmalıyım bu konu hakkında?

eğer onlar size saldırdıysa meşru müdafaa yapmış olursunuz size saldırdıysa bunu müdüre söyleyin. sizi tahrik etmişler ama müdüre göre ceza alabilirsiniz ama ağır laflar söylediklerini müdüre belirtin.

9. sınıfa gidiyorum.
Sınıfta kalmış 2 tane çocuk var. Herkese takılıyorlar en sonunda bana da takıldılar bir arbede yaşandı ağır laflar edilince dayanamadım kavga başlattım. Müdüre falan söylemişler tüm sınıf bunların arkasında duruyor. Sürekli yok döveceğiz böyle yapacağız falan diyorlar yeni taşındım daha bir çevrem falanda yok sizce ne yapmalıyım bu konu hakkında?

Dövsünler seni sonra git şikayetçi ol.

Geri
Yukarı