9 yaşındaki kardeşime oyun önerisi

Vorfell

Hectopat
Daha fazla  
Kardeşim oyun oynamak istiyor. Oynadığı oyun sadece telefonda Brawl Stars. Bugün ona Fall Guys açtım ama klavyeyi nasıl kullanması gerektiğini öğretemedim. Ne oyunu açabilirim veya nasıl klavye kullanmasını öğretebilirim?

Kardeşim oyun oynamak istiyor. Oynadığı oyun sadece telefonda Brawl Stars. Bugün ona Fall Guys açtım ama klavyeyi nasıl kullanması gerektiğini öğretemedim. Ne oyunu açabilirim veya nasıl klavye kullanmasını öğretebilirim?

Elinizde bir konsol olsa çok güzel olurdu aslında çocuklar için konsol en uygunu ben kardeşime PS4 satın aldım açıkçası çok mutlu oynuyor dövüş oyunu olsun GTA 5 pes eğer varsa böyle PS3 PS4 konsol onlarla oynasa daha sağlıklı olur açıkçası.

Elinizde bir konsol olsa çok güzel olurdu aslında çocuklar için konsol en uygunu ben kardeşime PS4 satın aldım açıkçası çok mutlu oynuyor dövüş oyunu olsun GTA 5 pes eğer varsa böyle PS3 PS4 konsol onlarla oynasa daha sağlıklı olur açıkçası.
Maalesef hocam PS veya Xbox yok evde.

Basit oyunlar severmi flash oyunlar mesela benim kardeşim 12 yaşında ama ateş ve su oynamayı çok sever.

5 yaşındaki kuzenime Minecraft sevdiği için, başlangıcı onunla yapıp yavaş yavaş öğretmiştim. Önce klavyeyi kendim yönetip, fareyi kullanmayı öğrettim. Daha sonra yavaş yavaş başlangıç ok tuşlarından olmak üzere hareket etmeyi öğrettim. Daha sonra geleceğe yatırım olarak ok tuşlarına alışınca WASD'yi öğrettim. Parmaklar ufacık olduğu için tüm eliyle sadece 4 tuşa basabiliyor ama öğrendi. Daha sonra geldikçe, gittikçe, oynadıkça iyice alıştı. Şimdi benim çocukluğumda klasik olan Elektrik Adam gibi oyunları tek başına oynayabiliyor. Büyüdükçe, geliştikçe iyice alışacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı