9 yıllık dostum benimle konuşmamaya başladı

Üzmek olmuyor artık bu bence. Kendisi şaka yaptığında alttan alıyorum ama ben yapınca hep devam ediyor böyle yapmaya.

Yani siz bilirsiniz sizin ilişkinizi bilemem fakat benim tavsiyem özür dilemeniz. 9 yıllık arkadaşmışsınız neden üzülüp neden üzülmiceğini bilmeniz gerekiyor. Belki ailesi de çok üstüne gitmiştir bu konu hakkında. Her zaman arkadaşınızın yanında olun bence.

Son cümlenize bakarak sürekli küsen bir arkadaşınızmış diye anlıyorum buradan, bende öyle bir şahıs tanıdım, sonra tekmeyi koydum poposuna en son. Ne kadar özür dilediyse de kabul etmedim, her neyse demek istediğim 9 yıl çok bile dayanmışsınız buna. Hiç peşinden koşmayın, siz kazandınız o kaybetti. Zaten bir süre sonra kendisi gelir barışmak için.

Son cümlenize bakarak sürekli küsen bir arkadaşınızmış diye anlıyorum buradan, bende öyle bir şahıs tanıdım, sonra tekmeyi koydum poposuna en son. Ne kadar özür dilediyse de kabul etmedim, her neyse demek istediğim 9 yıl çok bile dayanmışsınız buna. Hiç peşinden koşmayın, siz kazandınız o kaybetti. Zaten bir süre sonra kendisi gelir barışmak için.
Pek katılmıyorum aslında. Benim de öyle bir arkadaşım vardı. Genelde oyunda kavga ediyorduk. Ertesi gün okulda hep birlikteydik. Şimdi Kıbrısa taşındı gerçekten özlüyorum.

Pek katılmıyorum aslında. Benim de öyle bir arkadaşım vardı. Genelde oyunda kavga ediyorduk. Ertesi gün okulda hep birlikteydik. Şimdi Kıbrısa taşındı gerçekten özlüyorum.
Bizde aynı okuldaydık, ama işte herşeyin bir ramak noktası vardır. Küstüğüm biriyle barışmam ben, huyumdur bu. Ve ayrıca dediğim şahsı tanısanız katil olursunuz yemin ederim :D Allah düşmanımın başına vermesin, konuyu da saptırmayayım fazla.

Su akar yolunu bulur. Boşver özür de dileme bunca yıllık arkadaşına bu tarz şakalar yapıp gülüp geçemeyeceksen ötesine gerek yok. Sen alttan alma boşver inceldiği yerden kopsun. Alttan alırsan her alındığında senin alttan almanı bekleyecek sıra ona gelince alttan almayacak. Benimde vardı öyle bir arkadaşım o diyince bişe yok biz diyince alınıyordu it eniği. Şimdi yol verdim mal mal geziyor.

Geri
Yukarı