9 Yıllık Uğraş Sonrası Gelen Fiber

Hala alt yapım yok keşke ADSL olsa İREMNET kullanıyorum fiber falan hayal:( 6 yıldır ne gelen var ne giden bu 20.ci başvuru. Ben gidip tekrar ağlıyom.
6 yılda 20 başvuru az. Sadece 1 yılda 20 tane olmalı. Birileri sesinizi duyana kadar abanmaya devam.

Memlektim diye övmek amaçlı yazmıyorum, zaten pek insanını sevmem ama Yozgat girişinden itibaren tarla kenarlarından giden fiberleri görmek mümkün.

Sokağı boşverin tarla kaldı mı ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlgili video.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlgili video.

+Abi internetim niye koptu?
- Elektrikçi çağır düzelttir kardeşim.

@Ulunay da yapmış bende birazcık ona benzer başka bir espri yapayım dedim :D.
Koyundan dolayı diyecek halleri yok 🤣

Türk Telekom farkı ile koyunların kemirdiği fibere kavuşuyoruz :D. Acaba bu kabloyu çekerken hangi kafayla çektiler aşarı merak ettim. Rusya'dan falan mı getirdiler bu adamları?

+Abi internetim niye koptu?
- Elektrikçi çağır düzelttir kardeşim.

@Ulunay da yapmış bende birazcık ona benzer başka bir espri yapayım dedim :D.

Türk Telekom farkı ile koyunların kemirdiği fibere kavuşuyoruz :D. Acaba bu kabloyu çekerken hangi kafayla çektiler aşarı merak ettim. Rusya'dan falan mı getirdiler bu adamları?

Bizim bölgeye kablo çeken herifler Arap kökenli. Büyük ihtimal afgan veya Suriye'li. Bugün yanlarından geçerken arapça konuşuyorlardı. Taşeron firmalara yaptırdıkları için firmalarda en ucuz işçiyi çalıştırıyor haliyle.

Bizim bölgeye kablo çeken herifler Arap kökenli. Büyük ihtimal afgan veya Suriye'li. Bugün yanlarından geçerken arapça konuşuyorlardı. Taşeron firmalara yaptırdıkları için firmalarda en ucuz işçiyi çalıştırıyor haliyle.
Sigorta yok, yemek parası, yol parası yok. Prim yok. Firmaların işine geliyor.

Haliyle sigorta isteyen liseyi bitirmiş Mehmet'i kim işe alsın ?

Bizim abilerimizi çalıştırmasınlar bunları çalıştırsınlar. Sonra niye işssizlik yükseliyor. Hep bu müdürlerden ve berbat ekonomiden dolayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı