90-80 TL civarı internet önerisi

Küçükşehirde yaşıyorsan türknet tavsiye edebilirim. Büyükşehirdeysen netspeed önerecektir herkes. Millenicom da fena değildir.
netspeed e baktım 74 mbps veriyorlar bulunduğum yerde fiyatıda iyi ,sanırım netspeede başvuracağız ama netspeed kullanan bir kişinin görüşlerine ihtiyacım var
Hocam kusura bakmayın ama nerede yaşıyorsunuz.

Ve o internetle hem oyun oynayıp hem de ailenizin bağlanabileceğini sanmıyorum.
gaziosmanpaşa

Ve o internetle hem oyun oynayıp hem de ailenizin bağlanabileceğini sanmıyorum.
Valla bana bundan 2.5 sene önce hem müşteri hizmetleri, hem altyapı sorgulama siteleri, hem de bayii Ttnet ''En fazla 16Mbps verebiliriz, altyapınız bunu destekliyor.'' demişti. 16lık ADSL bağlattım. Sonra içime bir kurt düştü, bölge müdürlüğüne gittim. Altyapım 35Mbps çıktı. Hemen VDSL'e geçtim. 2 senelik sözleşmem bitince Türknete geçtim. (Son 1 senemi zehir ettiler). 3-5 ms fazla alıyorum ama en azından Ttnet gibi kronik sorunlarla karşılaşmadım.

netspeed e baktım 74 mbps veriyorlar bulunduğum yerde fiyatıda iyi ,sanırım netspeede başvuracağız ama netspeed kullanan bir kişinin görüşlerine ihtiyacım var

gaziosmanpaşa
Biz Netspeed kullanıyoruz bir aydır. Online eğitim için bağlatmıştık. Şuana kadar bir sorun çıkmadı çok şükür. Bağcılar'dayız biz de.
Eğer Netspeed'i seçecekseniz A2P3S9 referans kodunu kullanarak 1 yıl boyunca faturanıza aylık 5₺ indirim yaptırabilirsiniz. Kodu kayıt esnasında müşteri hizmetlerine söylemeniz yeterli olacaktır.
Sorularınız varsa da cevaplayabilirim.

Bu gün Netspeed e geçtim. İnternet
Biz Netspeed kullanıyoruz bir aydır. Online eğitim için bağlatmıştık. Şuana kadar bir sorun çıkmadı çok şükür. Bağcılar'dayız biz de.
Eğer Netspeed'i seçecekseniz A2P3S9 referans kodunu kullanarak 1 yıl boyunca faturanıza aylık 5₺ indirim yaptırabilirsiniz. Kodu kayıt esnasında müşteri hizmetlerine söylemeniz yeterli olacaktır.
Sorularınız varsa da cevaplayabilirim.
Ben bugün geçiş yaptım keşke kod olayını önceden bilseydim aradım söyledim ama tanımlarlarmı bilmiyorum.

Bu gün Netspeed e geçtim. İnternet

Ben bugün geçiş yaptım keşke kod olayını önceden bilseydim aradım söyledim ama tanımlarlarmı bilmiyorum.
Ne dediler size? Daha kuruluma gelmedilerse kabul olur belki. Ben de kayıt olurken bilmiyordum bu kampanyayı ama geçti işte

Ne dediler size? Daha kuruluma gelmedilerse kabul olur belki. Ben de kayıt olurken bilmiyordum bu kampanyayı ama geçti işte
Ben Vodafone dan geçiş yaptım ve bu gün geçiş işlemi tamamlandı arayıp kodu söylediğimde ses kaydını kontrol edeceklerini eğer orada kodu söylediysem tanımlayacaklarını söylediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı