90 TL Bütçeli Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

Kubilay22

Kilopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Merhaba, kardeşime kulaklık almayı düşünüyorum. Kulaklığı oyun için kullanacaktır. CS:GO vb. mikrofonlu kulaklık veya sadece kulaklık şeklinde önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim bence 90 TL değilde 53 TL ye Snoopy Rampage SN-R3 kulaklık aldım. Bass kalitesi ve ses yüksekliği harika. Uzun zamandır da kullanıyorum. Hatta bir-iki adet resim yollayacağım şimdi. Bence fiyatına göre çok iyi performans veriyor. Ayrıca mikrofonu da oldukça kaliteli. Baya övdüm ama sakın fanboy sanmayın. Kulağa ve saçınıza gelen kısımlar süngerimsi bir maddeden yapılmış. Çok uzun süreli (5-6) kullanımda insanı sıcaklatıyor baya. Fotoğraf nedense yan görünmüş. Mikrofonu çeneye kadar inebiliyor, dim dik kaldırılabiliyor.
20150531_192406.jpg

Son düzenleme:
Kardeşim bence 90 TL değilde 53 TL ye Snoopy Rampage SN-R3 kulaklık aldım. Bass kalitesi ve ses yüksekliği harika. Uzun zamandır da kullanıyorum. Hatta bir-iki adet resim yollayacağım şimdi. Bence fiyatına göre çok iyi performans veriyor. Ayrıca mikrofonu da oldukça kaliteli. Baya övdüm ama sakın fanboy sanmayın. Kulağa ve saçınıza gelen kısımlar süngerimsi bir maddeden yapılmış. Çok uzun süreli (5-6) kullanımda insanı sıcaklatıyor baya. Fotoğraf nedense yan görünmüş. Mikrofonu çeneye kadar inebiliyor, dim dik kaldırılabiliyor.Eki Görüntüle 73456
Bildiğim kadarıyla forumda Snoopy markası önerilmiyor.

Bildiğim kadarıyla forumda Snoopy markası önerilmiyor.
Neden önerilmiyor anlamış değilim. Casper'i anladık, Frisby'i falan da anladık ta bence Snoopy kötü değil. Savunmuyorum ama kötülenmesini de doğru bulmuyorum. Bu zamana kadar bir kaç Snoopy ürünü kullandım. Arızasına rastlamadım.

Snopy sn r5, g230 almadan önceki kulaklığımdı. Mükemmel bir kulaklık.

Açık konuşmak gerekirse o bütçene göre benim bildiğim Snopy'den başka oyun kulaklığı olmaz olursa da ona oyun kulaklığı denmez. Bütçeni yükseltip logitech, Asus, steelseries, marka kulaklıklara bakmanı öneririm ama bütçen sınırsa trust marka kulaklıklara bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı