90 TL ekran kartı için termal macun önerisi

Neueste

Centipat
Daha fazla  
Dostlar selamlar yakın zamanda ekran kartımın macununu yenileyeceğim. Yaklaşık bir 3 senedir falan yenilemedim ve ekran kartım YouTube'da video izlerken bile 55 derecelere çıkıyor hatta daha fazla. Yenileyince gözle görülür bir düşüş olur mu bir de hangi markayı önerirsiniz?
Bütçe: 90 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar selamlar yakın zamanda ekran kartımın macununu yenileyeceğim. Yaklaşık bir 3 senedir falan yenilemedim ve ekran kartım YouTube'da video izlerken bile 55 derecelere çıkıyor hatta daha fazla. Yenileyince gözle görülür bir düşüş olur mu bir de hangi markayı önerirsiniz?

Bayağı düşüş olur hocam MasterGel Pro veya Arctic MX-4'e bakabilirsiniz ama MX 4'e sadece Teknobiyotik'ten bakın.

Ekran kartın nedir? Yükte sıcaklığı nasıl? Furmark testi yapıp sonuçları paylaşın.

Yeni konular

Geri
Yukarı