90 TL'ye İnternet Tavsiyesi

Aydın Oruç

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba işim çok acil olduğu için konuyu buraya açtım herkesten özür diliyorum. Ben şimdi İncirtepe Mahallesi , Atalay Caddesi , 283 Sokak'ta oturuyorum Esenyurt'ta ama biz 1 hafta sonra 300-400 metre aşağımızdaki Özyurtlar sitesine taşınacağız ama sonra tekrar ilk adrese döneceğiz bende ona göre sizlerden bir internet önerisi istiyorum. Hızlı olsun , hızlı indirsin , AKK yüksek olsun bütçem 90 TL 1 kr bile geçmemesi lazım babamla öyle anlaştık. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum yapman gereken şey bütün ADSL dağıtıcılarını araman ve sana ne kadar hızda destek verebileceklerini öğrenmen. Şimdi sana ben Smile'ye geç derim. Çünkü burada çok hızlı ama sizin orada nasıldır bilemem. Burada biraz sana iş düşüyor.

Acaba TTNET Hipernet her yerde var mıdır ? Ayrıca kullanan varsa nasıl olduğunu söyleyebilir mi.

Ben bunu düşündüm de ;

Dosya Ekleri

• upload_2015-1-8_20-18-56.png
    upload_2015-1-8_20-18-56.png
    98 KB · Görüntüleme: 295
Sana tavsiyem Superonline. Yılladır TTNET kullanıyordum Superonline'a geçtim öyle bir rahatladım ki. İnternet kesintisi oluyordu. Fazla ödemeler oluyordu. Superonline' da hep sabit ve 2-3 yıldır kullanıyorum daha bir kere bile kesinti olmadı. Tavsiyem Superonline fiber.

Pınar mahallesinden selamlar, Esenyurt'ta bolca beton ve site yapılırken bir insanlık için medeniyeti 2 intenret hızı için alt yapıyı unuttular.. Bu sebepten dolayı ne bağlatırsan bağlat problem kesin olacak, o yüzden d-smart gibi birşey iyi olur, en azından televizyon kanalları var.

24 ay taahhütlü mü almayı düşünüyorsun?
Taahhüt istemiyorum

Pınar mahallesinden selamlar, Esenyurt'ta bolca beton ve site yapılırken bir insanlık için medeniyeti 2 intenret hızı için alt yapıyı unuttular.. Bu sebepten dolayı d-smart gibi birşey iyi olur, en azından televizyon kanalları var.
Peki İncirtepe Mahallesinde alabileceğim internet hangisidir ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı