90 TL'ye oyuncu kulaklığı

KadirCeylan0

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar. 90 TL bütçem var, kulaklığımı hem oyun için hem ders için hem de arkadaşlarla sohbet muhabbet için kullanacağım. Bu bütçeye en uygun kulaklığı önerir misiniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kulak üstü olarak bunu alabilirsiniz ancak kulak içi olur derseniz (bu daha iyi olur) KZ ED12 Kulak İçi Kulaklık KZ-ED12 tercihinde bulunabilirsiniz.

Son düzenleme:
Kulak sağlığınızı düşünüyorsanız kesinlikle bu. Redragon olan kulak kanatma garantili, gördüğüm kadarıyla da tamamen plastik bir ürün. Çok kolay kırılır.

Kulak sağlığınızı düşünüyorsanız kesinlikle bu. Redragon olan kulak kanatma garantili, gördüğüm kadarıyla da tamamen plastik bir ürün. Çok kolay kırılır.

Haklı bu arada. Ucuz ve rahat olmayan kulak üstü alacağıma kulak içi alırım, daha iyi. Hiç kulak üstü sevemedim, sevmem de.

Açıkçası bende 100₺'de kulak üstü alın demem ama kulak üstü isterse diye öneriyorum yapacak birşeyim de yok benim burada. :D

Açıkçası 100'e Redragon alacağıma KZ ED12 alır kafam rahat bir şekilde kullanırım.

Açıkçası bende 100₺'de kulak üstü alın demem ama kulak üstü isterse diye öneriyorum yapacak bir şeyim de yok benim burada. :D

Açıkçası 100'e Redragon alacağıma KZ ED12 alır kafam rahat bir şekilde kullanırım.
Bu düşüncedeyseniz bunu belirtmek daha sağlıklı olacaktır. Sonuçta kulak üstü ibaresini hiçbir yerde kullanmamış, konu sahibi.

1614448619829.png

Haklısınız, oyun oynanmayacak galiba. Kulak içi daha mantıklı olacaktır.
H120 Ares'in malzeme kalitesi kötü.
Kulak üstü istiyorsan bu var.

Bu Monofiyat'ın ürünleri hakkında bilgi nereden buluyorsunuz?

Mouse'ların sensörü hiçbir yerde yazmıyor.

Haklısınız, oyun oynanmayacak galiba. Kulak içi daha mantıklı olacaktır.
H120 Ares'in malzeme kalitesi kötü.

Bu Monofiyat'ın ürünleri hakkında bilgi nereden buluyorsunuz?

Mouse'ların sensörü hiçbir yerde yazmıyor.
Ticket atmayı dene. Yazıyor zaten ana bilgiler. 90 TL'ye anca bu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı