900 TL klavye önerisi

Pyskopat

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba yakında yeni bir klavye alacağım.
Yazılım olan, tercihen red Switch(benzer Switch'de olabilir) RGB bir klavye arıyorum.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılım olan, tercihen red Switch(benzer Switch'de olabilir) RGB bir klavye arıyorum.
Şimdiden teşekkürler.

TKL mi olsun beyaz mı siyah mı? Kablolu mu bütçeyi 10-50TL aşabilir misin? Amazon sitesinden alır mısın yurt dışı olarak daha ucuza geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
TKL de olabilir bütçeyi Max 50 TL aşabilirim Amazon'dan da alma imkanım var beyaz siyah hiç fark etmez 2 side gözüme güzel geliyor TKL klavyelerde.

Şimdiden teşekkürler.
Red switch rgb mekanik klavye atıyorum.
Yazılımı var makro ayarıda var. Tüm istediğin şeylere uygun.

TKL de olabilir bütçeyi Max 50 TL aşabilirim Amazon'dan da alma imkanım var beyaz siyah hiç fark etmez 2 side gözüme güzel geliyor TKL klavyelerde.
Senin istediğin şekilde olsun diye soru sordum yazım yanlışı diye uyarı verdiler. Buda inceleme videosu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bende bunu almayı düşünüyorum. %100 mekanik filan fiyatına göre iyi. 50 milyon tuş basma ömrü var senin için yeterliyse al.

Ek olarak numpad istiyorsanız bu da mükemmel.
Ben rampage önermem ama bu klavyeleri fiyatına göre muazzam.

Son düzenleme:
Red Switch RGB mekanik klavye atıyorum.
Yazılımı var makro ayarıda var. Tüm istediğin şeylere uygun.

Senin istediğin şekilde olsun diye soru sordum yazım yanlışı diye uyarı verdiler. Bu da inceleme videosu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bende bunu almayı düşünüyorum. %100 mekanik filan fiyatına göre iyi. 50 milyon tuş basma ömrü var senin için yeterliyse al.

Ek olarak numpad istiyorsanız bu da mükemmel.
Ben Rampage önermem ama bu klavyeleri fiyatına göre muazza.

Aslında bende Rampage almayı istemem bu modelide görmüştüm ama fiyatı ben baktığımda 1200 TL civarı idi şimdi bütçeme de uygun baktığımda da kaliteli geliyor.
Ek olarak Monster Pusat K3 klavyesi de bayağı iyi geliyor.

Aslında bende Rampage almayı istemem bu modelide görmüştüm ama fiyatı ben baktığımda 1200 TL civarı idi şimdi bütçeme de uygun baktığımda da kaliteli geliyor.

Rampage ürünleri genel olarak sıkıntılı. Ama bazı nadir ve güzel ürünleri var. Monster Pusat K3 klavyesini kullanıyorum, bir problemi yok. Özellikle sesi kaydırarak açma/kapama özelliği çok iyi.
Ama Rampage'de bir problem yoksa onu da alabilirsiniz, gözüme hoş gözüktü.

Monster pusat k3 özellikleri hakkında pek fikrim yok. Ama beğeniyor iseniz bunları gerçekten öneririm. Millet "rempeyç alınmaz" der diye atmaya korkuyordum ancak bu modeli güzel olan nadir modellerinden. Hangisini beğeniyorsanız onu alın çünkü görünümleride önemli sizin zevkinize bağlı yani kısaca.

Geri
Yukarı