900 TL Kulaklık Önerisi

Bütçe
900

AYTKNBYRK

Centipat
Arkadaşlar herkese selam. 900TL bütçeye 2-3 sene kullanabileceğim, iyi mikrofonlu, iyi ses veren, Bass'ları vurduğunda hissettiren, diğer sesleri de boğmayan bir kulaklık arıyorum.

2 gün önce 700 TL'ye Cooler Master MH650 satın aldım. Aldıktan 2 gün sonra müzik dinlerken-oyun oynarken kulaklık cızırtı yapmaya başladı. Yarın iade edeceğim. Gerçekten çok bıktım bu işten, şu piyasada gönül rahatlığıyla alabileceğimiz bir kulaklık yok mudur?

Hyper X Cloud 2 alın diyor herkes, anlam veremiyorum. 5 senelik kulaklık. Tamam iyidir, kalitelidir de insan 5 yıllık bir ürün de almak istemiyor açıkçası. Yine de her türlü öneriye açığım.
Allah için 900TL'ye kadar gönül rahatlığıyla alacağım bir kulaklık önerin...
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
O kulaklıkta dip ses ve iCUE uygulamasından sorun yaşayanlar olmuş, Kraken TE daha iyi bir seçim olur.

Yoksa Void RGB Elite de iyi yani yanlış anlama.
Daha önce sorduğumda Razer kulaklık konusunda iyi değil diyenler olmuştu. Bilmiyorum, siz kullandınız mı? Uzun götürebilir mi bu kulaklık ve mikrofonu Youtube'a vs. video yüklemek için iyi midir? HyperX'in modellerine göre daha mı iyidir sizce?

Mikrofon kalitesi olarak hangisi daha iyidir sizce? Cloud 2 çıkalı 5 sene olmuş, pek sıcak gelmiyor bana. Uzun kullanım olarak hangisi daha güvence verir?
HyperX Cloud 2 de bakabilirsiniz.

Başka önerisi olan varsa lütfen yazsın arkadaşlar, tavsiyelerinize ihtiyacım var. Özellikle uzun süre kullanıp sıkıntı yaşamadığınız bir marka-model varsa tavsiyenizi beklerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı