900 TL kulaklık önerisi

Mbappee

Decapat
Yer
Denizli
Genel amacı CS oynamak ve ses kasmak. Rahatlığı, 7.1'i olursa güzel olur. Cloud 2 aklımızda ama 7.1'inden tam emin değiliz. Farklı alternatifler atarsanız mutlu olurum. Cloud 2 en iyisi midir bu bütçede?

Genel amacı CS oynamak ve ses kasmak. Rahatlığı, 7.1'i olursa güzel olur. Cloud 2 aklımızda ama 7.1'inden tam emin değiliz. Farklı alternatifler atarsanız mutlu olurum. Cloud 2 en iyisi midir bu bütçede?

7.1 stereo eğer anakartınızda dahili ses kartı varsa gerek kalmayan bir durum.
Bir ürün alırken 7.1 stereo diye satılan şeyler aslında bir reklam pazarlama kampanyası.
Benim anakartım b460.
İçinde Realtek'in ses kartı var.
Ve Realtek'in içinden kulaklık sanallaştırmayı açtınız mı 7.1'in aynı işlevini hatta daha iyi performansı veriyor.
Ankartında ses kartı olmayan bir anakartta görmedim ben eğer ki sisteminiz 10 senelik değilse bunuda belirteyim.
Tronsmart Sono Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu kulaklığı kullanıyorum anakartım böyle olduğu için her yerdeki sesi çok net algılayabiliyorum.

1653681280857.png

Şu an alacak kişi çıktı fakat Acer Nitro 5 kullanıyor. Aklımızda şu an 600 TL'ye blackshark v2X almak var.

Laptop ses kartları normalde pek iyi olmuyor ama besleyememesi durumunda cızırtı ve ses patlaması korumaları oluyor genelde. Blackshark V2 X güzel modeldir aynı zamanda MH751 modeline de bakabilirsiniz.

Bütçenin ne kadar aşağısında o kadar iyi hocam 999TL sadece CS için verilir mi düşündürücü.

O zaman blackshark V2 X güzel seçenek eğer ki biraz daha bütçeyi aşağı çekmek isterseniz Aorus H5 modeline de bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı