900 TL mekanik klavye önerisi

UcanMuz

Decipat
Merhaba. Bir önceki konumda G213 alınır mı diye sormuştum. Kronik sorunluymuş sanırım. Önerebileceğiniz mekanik klavye var mıdır? Veya membran olursa da G213 hissi veren bir klavye. Max 900 lira bütçe.

K552 düşünebilirsiniz.

Bu klavye piyasasıyla pek alakam yok ama daha önce Redragon diye bir marka duymadım. Markalı bir ürün arıyorum sağolun.

Merhaba. Bir önceki konumda G213 alınır mı diye sormuştum. Kronik sorunluymuş sanırım. Önerebileceğiniz mekanik klavye var mıdır? Veya membran olursa da G213 hissi veren bir klavye. Max 900 lira bütçe.
Apex 3

Bu klavye piyasasıyla pek alakam yok ama daha önce Redragon diye bir marka duymadım. Markalı bir ürün arıyorum sağolun.
Redragon markasını bilmeyen biri ilk defa gördüm.

Bu klavye piyasasıyla pek alakam yok ama daha önce Redragon diye bir marka duymadım. Markalı bir ürün arıyorum sağ olun.

Üzgünüm, klavye piyasasından bihaber olmanızın faturasını Redragon'a kesiyorsunuz.

K552 düşünebilirsiniz.

Yerinde olsam bütçe arttırıp xpg summoner la keyfime bakardım k552 de iyi.

Apex 3

Redragon markasını bilmeyen biri ilk defa gördüm.

Daha önce G213 kullandım fakat sanırım cidden G213 alacağım. Kronik sorun çıkarsa iade ederim. Yapacak bir şey yok.

Söylediğin firmanın 1000TL altı mekanik klavyesi yok hocam.

Yani. Ancak G213 benzeri bir şey arıyorum dediğim gibi. Kronik sorunlarından bahsettiler. G213 alırsam ve kronik sorunu olursa da iade ederim. Şans meselesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı