900 TL'ye HyperX Cloud 2 alınır mı?

Bütçe
900

Matany

Hectopat
900 TL'ye Cloud 2 alınır mı? Kullanan arkadaşlar gelirse eğer sormak istediğim birkaç soru var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alabilirsiniz hocam bizzat kendim kullanıyorum memnunum. Fiyatın artmasının sebebi ise dolardan ve ekonomiden kaynaklı ancak biraz daha araştırma yaparsanız belki daha iyisini bulabilirsiniz.

Alabilirsiniz hocam bizzat kendim kullanıyorum memnunum. Fiyatın artmasının sebebi ise dolardan ve ekonomiden kaynaklı ancak biraz daha araştırma yaparsanız belki daha iyisini bulabilirsiniz.

Hocam kullanan arkadaşlarım çok memnun sormak istediğim şu size oyunlarda sesi çok fazla veriyor mu?
Razer BlackShark V2 bence daha iyi bir seçenek bir bakın isterseniz.

O model hakkına pek bir bilgim yok arkadaşlarımın çoğu Cloud 2 kullanıyor hocam.

Az önce sipariş verdim umarım pişman etmez ve olabildiğince erken gelir Amazon tahmini teslimat pazartesi diyor kulaklıksızda Online oyun oynanmıyor maalesef.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı