900 TL'ye kadar kasa önerisi

Bütçe
900
Sizin için göz zevkli önemli değil mi önemli mi anlamadım gitti. Ekran kartının rengi ayrı mesela zaten 😀

İlk başta dediğiniz Be Quite fanları sordum hangi model olduğunu.

Sıvı soğutma takacağınız zaman 280 MM daha mantıklı olacaktır Viper fanlar ile Pull-Push yapılabilir.

Hocam görüntü elbet önemli de sağdan soldan uzay mekiği gibi ışık saçmasını istemiyorum kasanın sadece. Bilgisayar başındayken gözlük kullanıyorum. RGB'li yanıp sönen, ışıklı mışıklı bir parça olunca gözlük camımın yanından gözüme yansıyor. Flash yemiş gibi oluyorum vallahi :D

Be Quiet fan olarak bunları düşünmüştüm 2 adet. Pure wings 3 ile 2 arasında çok fark ise ve 3.yü önerecekseniz direk Viper alayım çünkü Wings 3 modelinin tanesi en az 180 TL :(

Silent Wings sessiz olur ama performans olarak Akasa çok daha iyi.

Dediğim gibi ışığın şiddet, rengi, efekti gibi şeyler ayarlanır ona göre tercih yapmayın.

Aman hocam ya, Gideyim alayım şu sarı viperlardan 2 tane. Baktım alttaki stok siyah fan çok göze batıyor, o zaman gidip onu da değiştiririm artık çok tutulursam asimetriye.

Işığın şiddeti, rengi zaten ayarlanıyor da hocam adamlar RGB'yi daha ucuza satmıyorlar ki işte. Öyle bir avantaj varsa zaten RGB alırım direk. Kapatırım sonra RGB'leri ne olacak. Firmalar en az 200 ışıklandırma parası alıyorlar resmen RGB'lerde.

Misal; p400a'nın alttaki rgb modeli arkasında egzoz fanıyla geliyor olsa hiç düşünmeden alırdım bunu.

Şöyle atayım:

Artık Phanteks P400A ile 2 adet Akasa Viper S-Flow 140 MM hayırlı olsun diyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı