900 TL'ye kasa önerisi

Bütçe
0-900

TaLionSoW

Hectopat
Pc Toplama Sihirbazı ile kolayca bilgisayar toplayın bu siteden kasalara bakar mısınız? (Game Booster'ya da Power Boost düşünüyorum.) Bir de güç kaynaklı olsun.

İşlemci AMD Ryzen 5 3600.
Ekran kartını 1650 olarak düşünün; Watt gücünü ona göre bakarsanız da sevinirim. Çok uzattım kusura bakmayın.
900 TL'ye kadar tamamım.

TaLionSoW

Hectopat
Pc Toplama Sihirbazı ile kolayca bilgisayar toplayın bu siteden kasalara bakar mısınız? (Game Booster'ya da Power Boost düşünüyorum.) Bir de güç kaynaklı olsun.

İşlemci AMD Ryzen 5 3600.
Ekran kartını 1650 olarak düşünün; Watt gücünü ona göre bakarsanız da sevinirim. Çok uzattım kusura bakmayın.
900 TL'ye kadar tamamım.
Kusura bakma. Attığın linki görmedim.

akt

Decapat
Yer
İstanbul
Ben Corsair 4000D az önce sipariş ettim bunun airflow modeli 850 TL farkı da mesh olması. Ben alt modeli olan 750 TL'lik mesh olmayanını aldım ama airflow u öneririm.
Açıkçası kasanın asaleti var desem yanlış olmaz ama bu kasalar 2 fan ile beraber geliyor buna dikkat edin. Mesh versiyonda stock modellerde 4 derece sıcaklık farkı var yani mesh almanız daha iyi olur.
PSU ile beraber istediğinizi yeni fark ettim ama bu kasalarda aklınızda bulunsun PSU'yu ayrı alırsınız belki.

Screenshot_20210730_015713.jpg

Son düzenleme:
Yukarı