900 TL'ye RAM, Ekran kartı, Anakart ve İşlemci tavsiyesi

ozan7daemon

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu segment için bir sürü konu açılmış ama ben kendi aradığım soruya cevap bulamadım.
Benim şuan kullandığım bir kasa masaüstü bilgisayar bir de Packard Bell'in bir Leptopu var. Ancak ben kasadaki bazı parçaları yenileyip rahatça oyun oynamak istiyorum.

Yenilemeyeceğim parçalar;
600 W Psu
Asus Dış kasa (Model vs bilmiyorum ama iyibirşey)
CD-DVD Rom girişleri
Monitör (21,5" BenQ DL 2215)
Dış Bileşenler (Klavye, Mouse vs vs)
HDD (80 GB Ancak 1 TB Harici Toshiba var)

Ram, Ekran Kartı, Anakart, İşlemci gibi parçaları değiştirmek istiyorum. Birde SSD alacağım.

Daha önce soğutmadan çok başım yandı arkadaşlar, lütfen önerdiğiniz sistemin ısınma sorunu olmamasına dikkat edin çok iyi olur :)

Kriterim şu, 900 TL bir bütçem var bu 5 parça için. Far Cry 4, Fifa 2015, Battlefield 4, COD Adwanced Wrf. vb oyunları high da güzel bir fps alarak oynayabilmek. SSD çok sorun değil aslında olmasada olur. Benim için en önemli olay oyun performansı arkadaşlar. Bu 5 parça için önerilerinizi bekliyorum. Kolay gelsin, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonra aynı bellekten bir tane daha alabilirsiniz.
Ekran Görüntüsü (26).png

Teşekkürler dostum, güzel bir sistem olmuş. Ben ekran kartında o kadar çıkmaya cesaret edemiyordum ama güzel kombinleyince fiyat çokta farketmiyormuş. Sağolasın :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı