9000-10000 bütçeli Ultrabook tavsiyesi

Bütçe
10000
10 saatlik bir kullanım imkanı sunuyor bir Ultrabook için gayet yeterli bir düzeyde.
15 dk şarj ile 2 saat kullanım sunuyor. 15 dakikada yüzde 30 şarj oluyor. Yüzde yüz kullanımda Max 6-6.5 saat kullanım oluyor. Benim gibi biri için bu süre ortalama 4-5 saat civarında düşecektir. Buda benim için yeterli değil. Yanlış bilmiyorsam tabi.

15 dk şarj ile 2 saat kullanım sunuyor. 15 dakikada yüzde 30 şarj oluyor. Yüzde yüz kullanımda Max 6-6.5 saat kullanım oluyor. Benim gibi biri için bu süre ortalama 4-5 saat civarında düşecektir. Bu da benim için yeterli değil. Yanlış bilmiyorsam tabii.

Bence yanlış biliyorsunuz çünkü benim 5000TL'lik bir Ultrabook'um bile şarjı dolu halde 5.5 6 saat kullanım imkanı sunuyor.

Bence yanlış biliyorsunuz çünkü benim 5000TL'lik bir Ultrabook'um bile şarjı dolu halde 5.5 6 saat kullanım imkanı sunuyor.
Doğru olabilir. Ultrabook ama 4600H işlemci kullanıyor. Çok güçlü bir işlemci.

Matebook d16 da performans serisi olan h tipi işlemci mevcut. Sizdeki muhtemelen verimlilik serisi olan u tipi bir işlemcidir. H tipi performans serisi olduğu için daha çok enerji çeker bu yüzden fiyatı düşük olmasına rağmen kısa pil ömrü sunabilir.

medimarkta yoga slim 7 var ryzen islemcili 8 cekirdekli 9300tl ye internette gozukmuyor ama magazaya gidip bakabilirsiniz.

Evet onuda düşünüyorum fakat stoklarda yok. Teşhir ürünlerdede pek rahat değilim. Sizce teşhir alınır mı
ben bugun magazaya gittim baktim bu model var yeni geldi dedi calisan sitede gozukmuyor ama orada fiyat belli yakinda eklenir belki. Ama teşhir almanizi tavsiye etmem.
Hocam siteye eklenmis urun buyrun link
bu urunu tavsiye ederim hem youtube da macbook ile kiyaslama videosu da var oradan bakabilirsiniz.
@Musa BEYTEKİN
Mouse ve canta hediyesi de var artı olarak.

Son düzenleme:
ben bugun magazaya gittim baktim bu model var yeni geldi dedi calisan sitede gozukmuyor ama orada fiyat belli yakinda eklenir belki. Ama teşhir almanizi tavsiye etmem.
Hocam siteye eklenmis urun buyrun link
bu urunu tavsiye ederim hem youtube da macbook ile kiyaslama videosu da var oradan bakabilirsiniz.
Evet bende şimdi yeni baktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı