9000-10000 TL ile PC toplama

Bütçe
9500 civarı
@Dyvanx 3600X'in yanına soğutma almaya gerek yok hocam, Wraith spire yetiyor. F/P olarak bir oyuncu için avior çok daha mantıklı, render yapacak birisi için gaia biraz daha önde elbette.

Avior'un ekran kartının modeli, kasa modeli ve anakart daha iyi olduğu için öneriyoruz zaten. Gamepad'de bir oyun oyuncunun kanayan yarası, kaliteli bir şey almak istediğimizde 600 lira vermek zorunda kalıyoruz :(

@Efe10 hocam 10400F ile 2070 ekran kartının darboğaz yaptığı oyunlara da bakmak lazım, benim izlediğim Death Stranding RTX 2070+R5 3600 videolarında da darboğaz yaşanıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gia ve render tam olarak ne internette araştırdım ama anlayamadım biraz daha detaylı anlatır mısınız amacım yeni çıkan ya da çıkabilecek oyunları güzel şekilde oynatan 1 sistem.

Bu nasıl sizce? Bana kalırsa iyi.
Her şey gayet iyi de kasadan emin olamadım. Hava akışı iyiyse çok güzel sistem, alınabilir.

RTX 3070 sığabilir hocam o fiyata. Bence bekleyin derim. Beklemekten zarar gelmez. (Paranızı dolar yaptığınız sürece.

Hocam beklersem indirimmi gelecek? Paramı dolara basamıyorum maalesef özel sebelerden ama dizsen sen nasıl bir sistem dizerdin.

Alacağım monitörde büyük ihtimalle 144 Hz bir şey olacak şimdilik 3-4 yıl idare edecek bir şey olsun diye düşünüyorum yükselteceğim zaman verdiğim paranın hakkkını versin yani bir bu kadar masraf daha çıkarmayacak bir şey olsun istiyorum.

XPG Gammix D30 AX4U320038G16A-SB30 8GB (1x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Siyah Gaming (Oyuncu) Ram - incehesap.com X2

10070TL. Ufakta olsa OC yapılabilir. Belki 4.6GHz'lere işlemci sabitlenebilir.

8090 ₺, geri kalan 2K'lık bütçe ile sistemi özelleştirebilirsiniz veya çevre ürünleri satın alabilirsiniz.

XPG Gammix D30 AX4U320038G16A-SB30 8GB (1x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Siyah Gaming (Oyuncu) Ram - incehesap.com X2

10070TL. Ufakta olsa OC yapılabilir. Belki 4.6GHz'lere işlemci sabitlenebilir.

Konuya gerçekten çok yabancıyım OC yapalır derken? Ve bunun ileriye dönük olduğunu nasıl düşündün bilgilendirir misin

Yeni konular

Geri
Yukarı