9000-9500 TL'ye laptop önerisi

traskow

Picopat

bu ürün gayet güzel ben aldım tab o zaman indirimde değildi yanına bi 144 hz monitör alırsın kalan para ile veya diğer ekipmanlara harcarsın
Veya 9000 TL yede var aynı markadan ama indirimleri kaçırma eğer medimarkt gibi elden alabileceğin bir yerden almak istiyorsan ona da öneriririm.

yunusemre1010

Picopat
https://www.hepsiburada.com/hp-pavi...ea-p-HBV000015VJDJ?magaza=Hepsiburada#reviews
Öncelikle selamlar. En fazla 9500 TL'ye kadar bütçem bulunuyor. Hepsiburada'daki HP dikkatimi çekti ama ısınma sorunu vs var mı emin olamadım. Herhangi bir marka takıntım yok. Tüm önerilerinize açığım. Şimdiden teşekkürler.
bende bütün gün pc bakıp bunu buldum hatta bir kaç konu açtım ama sanırım bu fiyata bundan iyisini bulamam, o yüzden yarın alıcam bunu.
acer ve casper alma bence.

Makaleler
1
Yer
O_O
Bende bütün gün PC bakıp bunu buldum hatta birkaç konu açtım ama sanırım bu fiyata bundan iyisini bulamam, o yüzden yarın alacağım bunu.
Acer ve Casper alma bence.

Acer'in ne sıkıntısı var? Gayet iyi soğutması var ve kasası da kaliteli. Excalibur ile karıştırdınız sanırım.

KS
F

Fırtına1461

Hectopat
Renderla uğraşmıyorum fakat 2-3 yıl sonraki oyunlarda darboğaz sorunu çekmek istemiyorum. Biraz da pil performansı önemli benim için. Bulunduğum lokasyonda çok sık elektrik gidiyor. Acerın nasıldır bu konuda bilginiz var mı?

Makaleler
2
Yer
Fortress Vader
Renderla uğraşmıyorum fakat 2-3 yıl sonraki oyunlarda darboğaz sorunu çekmek istemiyorum. Biraz da pil performansı önemli benim için. Bulunduğum lokasyonda çok sık elektrik gidiyor. Acerın nasıldır bu konuda bilginiz var mı?
3 saat webde gezinirken, kullanılar öyle demiş. Darboğaz olmaz hocam, hele ilerdeki oyunlarda hiç olmaz.

KS
F

Fırtına1461

Hectopat
Hocam az önce YouTube'dan sıcaklık değerlerine baktım bu modelin. İşlemci 90 derecelerde çalışmış. Biraz fazla değil mi bu değer? Yoksa normal mi?

Yukarı