9000-9500 TL'ye laptop önerisi

Hocam az önce YouTube'dan sıcaklık değerlerine baktım bu modelin. İşlemci 90 derecelerde çalışmış. Biraz fazla değil mi bu değer? Yoksa normal mi?
Şimdi 90 normal diyeceğim ancak linç yiyeceğim gibi hissediyorum. Benim baktığım testlerde tek WD2'de 90lardaydı, diğer oyunlar 70-80lerdeydi hep. Soğutucu-stand ile 85 dereceleri görürsün diye tahmin ediyorum.

Teşekkürler hocam. Tercihim yüksek ihtimalle acer olacak fakat 90 derece biraz gözümü korkuttu. Piyasaya baktığımız zaman da her şeyin bir arada olmasını istediğimizde fiyat uçuyor maalesef. Hocam son olaraktan bu cihaza alternatif bir öneriniz var mıdır?

Teşekkürler hocam. Tercihim yüksek ihtimalle acer olacak fakat 90 derece biraz gözümü korkuttu. Piyasaya baktığımız zaman da her şeyin bir arada olmasını istediğimizde fiyat uçuyor maalesef. Hocam son olaraktan bu cihaza alternatif bir öneriniz var mıdır?
Yurt dışı imkanı varsa Legion 5 öneririm. Muhteşem cihaz. Ideapad Gaming 3 önerebilirim ülke içinden.

Yurt dışı imkanı varsa Legion 5 öneririm. Muhteşem cihaz. Ideapad Gaming 3 önerebilirim ülke içinden.
Buda ayrı bir alternatif olabilir ama 1 TB ssd var sonuçta senin attığın daha iyi olur gibi.
Buda ayrı bir alternatif olabilir ama 1 TB ssd var sonuçta senin attığın daha iyi olur gibi.
Ekranı 60 hz imiş benim attığımın ki ideapad alın veya 9300 TL’lik i5 olanı alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı