9000₺ Oyun laptop önerileri

Kaynak? Ben pandemi de laptop aldım. Şimdi onun vergisini iade ederler mi?

2 Ay önce aynı önerge CHP milletvekili tarafından sunulmuş ama anladığım kadarı ile reddedilmiş.

En sona koyduğum hariç hepsi FreeDOS kararını ona göre vermelisin kendin mi kuracaksın Windows'u?

En sona koyduğum hariç hepsi FreeDOS kararını ona göre vermelisin kendin mi kuracaksın Windows'u?
Monster Hz belirtmemiş demek ki 60 onun için değeceğini düşünmüyorum

MSI parasına değmez fazla pahalı (sanırım marka ve biraz daha kaliteli malzeme kullanımı yapıyor)

Excalibur buda aynı MSI gibi maalesef fiyatına göre az bir laptop

Windows evet kendim kurma taraftarıyım
Teşekkür ederim
120Hz GTX 1650 daha kötü bence ama? Eğer rekabetçi oyunlar oynayacaksan 1050/1650/1650ti'lı laptoplar tercih edebilirsin. Hikayeli oyunlarda 120Hz saçma gibi geliyor bana. Bu Laptop'la RDR2'de 120 FPS mi alacak ki.
FPS oyuncusuyum onun için gerekli maalesef rdr2 dediğiniz şeyi anlayamadım. En fazla oynuyacağım oyun valorant benim.

Monster Hz belirtmemiş demek ki 60 onun için değeceğini düşünmüyorum

MSI parasına değmez fazla pahalı (sanırım marka ve biraz daha kaliteli malzeme kullanımı yapıyor)

Excalibur buda aynı MSI gibi maalesef fiyatına göre az bir laptop

Windows evet kendim kurma taraftarıyım
Teşekkür ederim

FPS oyuncusuyum onun için gerekli maalesef rdr2 dediğiniz şeyi anlayamadım. En fazla oynuyacağım oyun valorant benim.
rdr2 Red Dead Redemption 2 oyunu.

Oyunu bilmiyorum ben Valorant oynuyacağım ama almışken iyi bir şey almak her türlü daha iyidir.

Teşekkürler listeme kaydettim bunu.

Ben de daha çok Valorant oyuncusuyum geçenlerde laptopum bilmediğim bir şekilde arıza yaptı bizde babamla masaüstü toplamaya karar verdik. Eğer sende PC'ni yanımda çok taşımam evde dursun yeter diyorsan masaüstü topla bence.

Ben de daha çok Valorant oyuncusuyum geçenlerde laptopum bilmediğim bir şekilde arıza yaptı bizde babamla masaüstü toplamaya karar verdik. Eğer sende PC'ni yanımda çok taşımam evde dursun yeter diyorsan masaüstü topla bence.
Maalesef 11. sınıfım 2 sene sonra ailem gidip laptop alamaz üniversitede de kolaylık olsun diye böyle bir şey düşündük.

Geri
Yukarı