Elektronik 9000₺ PlayStation 5

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar bugün baktım kargoya verilmiş, teslim edilince yine güncellerim burayı. Ben de 9 binden alanlardanım.
Hangi kargoya verilmiş? Almanya'dan mı geliyor? Bence siz yanlış baktınız. Satıcının hesabı çalınmış. Çalan kişiler ürünü gönderip de yerlerini belli etme hatasına girmezler.

Ben de bugün sabah sipariş verdim. Akşam üstü iptal istedim ama satıcının dönüş yapmadı bekleniyor. Müşteri hizmetleri en kötü durumda a-z talebi oluştururuz mağduriyet yaşamazsınız dedi. Umarım iptal ederler de uğraşmayız gümrük vs işleriyle.
Hocam gümrük ücreti alınmıyor merak etmeyin. Amazon Türkiye'den aldıysan vergi ödemezsin. En kötü gümrükteyken ürünü almak istemiyorum der geri gönderirsin.

Yine 9000lere çekmiş.
İptal edenlerin stoğu geri geldi sanırım.
Burada bir gariplik var, bu kadar sürede satıcı yanlış fiyat uyguladığını farketmemiş olamaz.
İptal edenlerin iptali kabul olmadı, ilk 30 dk içinde iptal edenlerin kabul oldu. Şahsen iptal ettim hâlâ böyle gözüküyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20220808_223930.jpg
    IMG_20220808_223930.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 116
Hangi kargoya verilmiş? Almanya'dan mı geliyor? Bence siz yanlış baktınız. Satıcının hesabı çalınmış. Çalan kişiler ürünü gönderip de yerlerini belli etme hatasına girmezler.

Hocam gümrük ücreti alınmıyor merak etmeyin. Amazon Türkiye'den aldıysan vergi ödemezsin. En kötü gümrükteyken ürünü almak istemiyorum der geri gönderirsin.

İptal edenlerin iptali kabul olmadı, ilk 30 dk içinde iptal edenlerin kabul oldu. Şahsen iptal ettim hâlâ böyle gözüküyor.
Paranın hesaba yatması bulur 1 haftayı

Bir de başka alışveriş sitelerinde iptal veya iade etmeye çalış bakalım o zaman oraya başka bir kelime bulman gerekecek
Evet bende amazon'un mağdur etmeyeceğini düşünüyorum
Aradığımda paramızın satıcıya ulaşmadığını söylediler bana ki ulaşsa bile Amazon bunu sorun etmeyip ödeyecek bir şirket
Benim de kargoya verilmedi hâlâ verileceğini düşünmüyorum
Tonga ya düşme sebebim ise 3300 tl ye Series S almıştım direkt kur fiyatına bunun da öyle olacağını düşünüp araştırmadan aldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı