9000 TL FIFA 21 oynatabilecek hafif bilgisayar tavsiyesi

akgonfire

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Maksimum 9000 TL bütçem var. Kendime hafif, kolay taşınabilir bir cihaz arıyorum. Bu bilgisayardan performans olarak tek beklentim FIFA 21 (vb. oyunlar) oynatabilmesi.
Huawei Matebook 14 512+16 GB modelini oldukça beğeniyorum, sizce sıkıntısız bir şekilde bu oyunu oynatır mı?
Veya çok ağır ve kaba olmamak kaydı ile bu kriterleri karşılayan diğer dizüstü bilgisayarlardan hangilerini tavsiye edersiniz?
Bugünlerde fırsat ürünü olarak alabileceğim güzel bir bilgisayar varsa illa da çok kibar, hafif olmasına gerek yok, o fırsatları da değerlendirmek isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA 21'i hemen hemen 6000 liralık bilgisayar da kaldırır neden bütçe bu kadar yüksek.
fifa 21 oynamak için almıyorum hocam :) güzel bir bilgisayar almak istiyorum ancak performans beklentim sadece fifa 21'i kaldırabilmesi. Zannediyorum kendimi güzel ifade edememişim.
Huawei matebook 14 rahat bir şekilde oynatır mı?

FIFA 21'i hemen hemen 6000 liralık bilgisayar da kaldırır neden bütçe bu kadar yüksek.
Her insanın beklentisi farklıdır kimisi Blaster 7TN-120 | Game Garaj bunu sever kimisi HUAWEI MateBook 14 | HUAWEI TÜRKİYE bunu, 6000 liralık bilgisayarla rahatlıkla oynanabilir fakat dediğim gibi beklentiler farklı konu sahibi zarif ve hafif bir tasarım istemiş Huawei Matebook 14 1.49 kilogramken Blaster 7TN-120 2.2 kilogram ve daha kaba görünüşlü.

Ekran kartı 1080p çözünürlük ve ultra ayarlarda Fifa 21'i rahatlıkla oynatır. Ağırlığı da 1.3 kg.

Merhaba arkadaşlar.
Maksimum 9000 TL bütçem var. Kendime hafif, kolay taşınabilir bir cihaz arıyorum. Bu bilgisayardan performans olarak tek beklentim FIFA 21 (vb. oyunlar) oynatabilmesi.
Huawei Matebook 14 512+16 GB modelini oldukça beğeniyorum, sizce sıkıntısız bir şekilde bu oyunu oynatır mı?
Veya çok ağır ve kaba olmamak kaydı ile bu kriterleri karşılayan diğer dizüstü bilgisayarlardan hangilerini tavsiye edersiniz?
Bugünlerde fırsat ürünü olarak alabileceğim güzel bir bilgisayar varsa illa da çok kibar, hafif olmasına gerek yok, o fırsatları da değerlendirmek isterim.
nasıl bir sonuca vardınız ben de matebook d14 beğeniyorum. Fifa21 kaldırıyor mu?

Geri
Yukarı