9000 TL Gaming laptop önerisi

Grngrn

Femtopat
Daha fazla  
ASUS, Monster, HP, MSI olur. Maksimum 9000 TL.

Hepsiburada ASUS TUF Gaming FX706'li HX 200 ciddi bir indirimde. Bunu almayı düşünüyorum. İyi midir ya da başka bir öneriniz var mıdır?

Oyun için aldığımdan ekran boyutunu 15.6 istemiyorum. Daha büyük istiyorum. 16.1 çok içim ısınmasa da olur ama 17.3 çok iyi olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Masaüstü asla alamam çünkü üniversiteye az kaldı ve şehir dışı falan derken ihtiyacım olacak.

ASUS, Monster, HP, MSI olur. Maksimum 9000 TL.

Hepsiburada ASUS TUF Gaming FX706'li HX 200 ciddi bir indirimde. Bunu almayı düşünüyorum. İyi midir ya da başka bir öneriniz var mıdır?

Oyun için aldığımdan ekran boyutunu 15.6 istemiyorum. Daha büyük istiyorum. 16.1 çok içim ısınmasa da olur ama 17.3 çok iyi olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Masaüstü asla alamam çünkü üniversiteye az kaldı ve şehir dışı falan derken ihtiyacım olacak.
Acer nitro 5 marka laptoplarda bakabilirsin. 1650ti ve 1660ti olan modellere.

Sizin bahsettiğiniz model dışında pek bir alternatif yok. 1660 Ti var ama 15.6". Büyük olması sizin için önemliyse bahsettiğiniz laptopu alabilirsiniz. Ayrıca RAM eklemesi de yaparsanız tadından yenmez.

Dell G15'e bakabilirsin. Ekranı biraz kötüdür, RAM'i yükseltmen gerekir ama içindeki ekran kartı 2060 rakibi, işlemci 10750H rakibi. Performans olarak o 1650 Ti'lı ASUS'un mezarında dans eder.

17inç zor bu bütçeye ya. Sağlam 17inç laptop görmedim 10 bin altına.

+ Olarak ısınma sorunu mevcut.

+ Olarak ısınma sorunu mevcut.
Isınma sorunu falan yok. Sıcaklıklar normal. İşlemci rakibi i7 10750H çok rahat 95 dereceleri görüyor. Ekran kartı rakibi 2060 da 70-75 dereceleri rahat rahat görüyor. Otomatik fan ayarında 80 dereceleri buluyor.

Isınma sorunu falan yok. Sıcaklıklar normal. İşlemci rakibi i7 10750H çok rahat 95 dereceleri görüyor. Ekran kartı rakibi 2060 da 70-75 dereceleri rahat rahat görüyor. Otomatik fan ayarında 80 dereceleri buluyor.
Bana bir tık garip geldi ama siz bilirsiniz.
Biomda yazdığım sistem soğutucusuz fanlar oto da ekran kartı max 68 işlemci 92 sabit 4000 mhz sabit.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam neresi normal 100 derecenin? Sırf bu yüzden throttle yapıyor ve 5600M 1660 Ti dengi denilmesine sebep oluyor. Dell G3 ve G5 modelleri 2020 senesinde berbatlardı, açık ve net.

Geri
Yukarı