9000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
Maksimum 9000
Peki Hepsiburada'dan alınır mı ben pek guvenmiyorum iade falan kolay mı?

Bir de ayrıca attığım bilgisayarın YouTube de incelemesini bulamadım PUBG GTA 5'te en yüksek te kaç FPS alır.
Hocam valla hiçbir sorun yaşamazsın baya bir alışveriş yaptım mouse olsun klavye olsun kulaklık olsun bütün hepsini hepsi burada üzerinden yaptım.

120Hz'ymiş bu da alınabilir. Klavye RGB değil galiba. 1650 ile 1650 Ti arasında kaç FPS fark var?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buyrun performanslar burda veriliyor sizde görmüş olursunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buyurun performanslar burada veriliyor sizde görmüş olursunuz.

Benim alacağım bilgisayarda 16 GB RAM var 1650 Ti ile arasındaki farkı az da olsa kapatabilir. Bana CS:GO'da 144 FPS alması daha önemli yani ağır oyunlar oynamayacagim belki GTA 5 . Klavyesi de içime sinmedi ışıklı olsa daha iyiydi.

Merhaba arkadaşlar. Bütçem şu an 8.5k. Daha da arttırabilirim ama zaman alır. Biraz araşatırdım. Linkleri aşağıya bırakıyorum. Tavsiyeleriniz varsa bekliyorum. İleride sorun çıkartmayacak ısınmayacak bilgisayar istiyorum.

Acer Nitro - 8 GB RAM, 1650Ti (7.7K)

(Elimde 2600MHz 2x4 RAM var, farklı bir Acer Nitro'dan sökülme)
Acer Nitro - 1650Ti 16 GB RAM (8.8K)
Bu iki bilgisayarda her şey aynı sadece 8 RAM fazla.

ASUS TUF 1650Ti 8 GB RAM 1 TB SSD (8.1K)
Bu bilgisayar hoşuma gitti. Isınma sorunu var mı bilmiyorum.

HP RTX 3050 16 GB RAM 1 TB SSD (10.5K))

GTX1650 Ti ile 3050 arasında gerçekten 2K fazla ödeyecek kadar fark var mı?

Hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı