9000 TL her şey dahil sistem toplama

Bütçe
9000TL

Mete00

Femtopat
Yer
İstanbul
Merhabalar, her şey dahil 9000 TL bütçede bir oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Genelde FPS ve MOBA tarzı oyunlar oynuyorum, Intel veya AMD tarafından bir seçimim yok. Bu konulardan pek anlamıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Öncelikle İyi Günler Dilerim.
İncehesapta satılmakta olan ve baya bir indirimde olan kasayı önerebilirim.

Monitör olarak yine incehesapta olan ve benim kullanmış olduğum AOC C24G1 modeli:

Klavye , Mouse , Kulaklık Seçimi Sana Kalmış Ama Rush Set Dizmeni tavsiye ederim:
KULAKLIK Rush Tussle RHX71 7.1 Surround Titreşimli RGB Oyuncu Gaming Kulaklık Fiyatları ve Özellikleri
Kulaklığı özellikle Titreşimli Koydum Çok + sı var Şuan kullanıyorum.

Mouse: Otomatik aim aşağı çekme özelliği var.

Klavye : Commando RK848 şuanda kullanmış olduğum BLUE SW bir model sesi oyun oynarken rahatsız edici değil. Discordda vs. arkadaşlarına rahatsız edici bir ses gitmiyor. Aksine melodi gibi bir ses gidiyor.

Şimdiden Hayırlı OLSUN. Hocam 700 lira gibi bir paran kalıyor. 1 Tane Daha 8GB Ram Bellek Eklersen Tadından Yenmez Tabi Sana Kalmış.

Öncelikle iyi günler dilerim.
İncehesap'ta satılmakta olan ve bayağı bir indirimde olan kasayı önerebilirim.

Monitör olarak yine İncehesap'ta olan ve benim kullanmış olduğum AOC C24G1 modeli:

Klavye, mouse, kulaklık seçimi sana kalmış ama rush set dizmeni tavsiye ederim:
Kulaklık Rush Tussle RHX71 7.1 Surround Titreşimli RGB Oyuncu Gaming Kulaklık Fiyatları ve Özellikleri
Kulaklığı özellikle titreşimli koydum çok + sı var şu an kullanıyorum.

Klavye: Commando RK848 şu anda kullanmış olduğum Blue SW bir model sesi oyun oynarken rahatsız edici değil. Discordda vs. arkadaşlarına rahatsız edici bir ses gitmiyor. Aksine melodi gibi bir ses gidiyor.

Şimdiden hayırlı olsun. Hocam 700 lira gibi bir paran kalıyor. 1 tane daha 8 GB RAM bellek eklersen tadından yenmez tabii sana kalmış.

Mouse ile ilgili bir şey sormak istiyorum, makro özellikli mouselar FPS oyunlarında 3.parti yazılım olarak algılanıyor, makrosuz başka bir mouse öneriniz var mıdır? Veya makro kapatılabiliyor mu?

Mouse ile ilgili bir şey sormak istiyorum, makro özellikli mouselar FPS oyunlarında 3.parti yazılım olarak algılanıyor, makrosuz başka bir mouse öneriniz var mıdır?
Tabikide önerebilirim. Valorant oynayacaksan hile olarak görüyor zaten çoğu makrolu mouseyi.. O yüzden mouse değiştirdim. Tronsmart TG007 Çok Memnunum. Sadece ledlerini ve dpi,cpi değerlerini değiştirebileceğiniz bir mouse. Ayriyetten de Fortnite gibi oyunlarda özel kombinasyonlar oluşturabiliyorsunuz. Ele oturan bir mouse

Tabii ki de önerebilirim. Valorant oynayacaksan hile olarak görüyor zaten çoğu makrolu fareyi. O yüzden mouse değiştirdim. Tronsmart TG007 çok memnunum. Sadece LED'lerini ve DPI, CPI değerlerini değiştirebileceğiniz bir mouse. Ayriyeten de Fortnite gibi oyunlarda özel kombinasyonlar oluşturabiliyorsunuz. Ele oturan bir mouse.

Teşekkürler.

ANAKART: Gigabyte B550M-S2H AMD AM4 DDR4 ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

İŞLEMCİ: AMD Ryzen 5 2600 3.9GHz AM4+ 65W Wraith İşlemci

MONİTÖR: Cbox 2360F-Gaming 23.6" 1 MS 144 Hz DP+HDMI FreeSync Curved LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri

RAM 8X2: https://www.hepsiburada.com/kingsto...32c16fb3-8-p-HBV00000NIOG3?magaza=Hepsiburada

PSU+KASA: GAMEMAX FC-9235G 650W 80 Plus Gaming Oyuncu Bilgisayar Kasası Fiyatları ve Özellikleri

HARDDİSK: Seagate Barracuda ST1000DM010 3.5" 1 TB 7200 RPM SATA 3 HDD Fiyatları ve Özellikleri

SSD: https://www.hepsiburada.com/kingsto...0g-p-HBV00000IC3QM?magaza=BETA PLUS TEKNOLOJİ

EKRAN KARTI: https://www.hepsiburada.com/asus-ge...6-p-gaming-p-HBV00000XGNBO?magaza=Hepsiburada

4IN1 EKİPMAN: Rampage BYGAME KLAVYE,MOUSE,KULAKLIK,MOUSEPAD 4Lü OYUNCU SETİ Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

8959TL
Hocam RAM belleği 16 GB yapsanız PUBG falan oynarsınız,3000₺'ye de monitör alırsınız.
hocam ram 16 olsa ne olurki A320 var içinde ben b550li sistem yaptım tabi alıcının kararı
Öncelikle İyi Günler Dilerim.
İncehesapta satılmakta olan ve baya bir indirimde olan kasayı önerebilirim.

Monitör olarak yine incehesapta olan ve benim kullanmış olduğum AOC C24G1 modeli:

Klavye , Mouse , Kulaklık Seçimi Sana Kalmış Ama Rush Set Dizmeni tavsiye ederim:
KULAKLIK Rush Tussle RHX71 7.1 Surround Titreşimli RGB Oyuncu Gaming Kulaklık Fiyatları ve Özellikleri
Kulaklığı özellikle Titreşimli Koydum Çok + sı var Şuan kullanıyorum.

Klavye : Commando RK848 şuanda kullanmış olduğum BLUE SW bir model sesi oyun oynarken rahatsız edici değil. Discordda vs. arkadaşlarına rahatsız edici bir ses gitmiyor. Aksine melodi gibi bir ses gidiyor.

Şimdiden Hayırlı OLSUN. Hocam 700 lira gibi bir paran kalıyor. 1 Tane Daha 8GB Ram Bellek Eklersen Tadından Yenmez Tabi Sana Kalmış.
hocam sistem iyi güzel ama i3 10110f 1100tl olmasına rağmen üstüne 150-200 eklersin r5 2600 alırsın i3 6mb ön bellek var r5 2600 19mb 6core
ama i3 10100f 4core tabi alıcının kararı ama hem sizin sisteminizde 240gb ssd var benimkindede var ama 1tb daha var

Son düzenleme:

Öneriniz için teşekkürler, parçaların FPS tesleri, uzun ömürlülük gibi şeylerini araştıracağım, ona göre bir sistem almaya çalışıyorum. Biraz ekipmanlar zayıf kalmış, benim için ekipmanların da önemi var, rekabetçi oyunlar oynamayı seviyorum. Onun dışında sisteminiz cidden güçlü.

Öneriniz için teşekkürler, parçaların FPS tesleri, uzun ömürlülük gibi şeylerini araştıracağım, ona göre bir sistem almaya çalışıyorum. Biraz ekipmanlar zayıf kalmış, benim için ekipmanların da önemi var, rekabetçi oyunlar oynamayı seviyorum. Onun dışında sisteminiz cidden güçlü.
biraz daha bekleyip ekipmanları artırırsanız baya iyi olur ozaman sizin için başka bütçelerlede toplayabilirim sizin için seviyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı