9000 TL laptop önerisi

3 Laptop Arasında Kararsiz Kaldım

• Oy verenlerin toplamı
    21
  • Anket kapandı .

ZabitEfendi

Hectopat
Daha fazla  
Uzun zamandır notebook yenilemek istiyordum. Sabrımın sonu gelmek üzere çünkü fiyatlar sürekli artıyor ve bugün dolar yine garip şekilde yükseldiği için artık bu karar aşamasını bitirmek istiyorum.

Butcemi Max 9 bine kadar zorlayacagim. Bu bütçede ise 1650 Ti'dan aşağı düşmek istemiyorum açıkçası.

Temel beklentim Battlefield serileri, F1 serilerini en az 3 sene Ultra oynayabilmek, uzun ömürlü olması ve soğutma sisteminin gelişmiş olması.

Benim araştırmalarım sonucu şu 3 ürün arasında kararsızım(sizin daha mantıklı önerileriniz varsa onlari da dikkate alacağım). Sizce aşağıdakilerden hangisini almalıyım?

1) HP Pavilion Gaming 15-dk0014nt (7AV08EA) Notebook (ekran kartı 1660 Ti Max Q olacak sitede yanlış girilmiş)

2)HP Pavilion Gaming 15-ec0003nt (7WG37EA) Notebook

3)MSI Alpha 15 A3DC-244XTR Notebook

Monster, Casper harici farklı onerisi olanların da fikirlerini bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
9k ile MSI apha alırsanız paranıza yazık olur, Ryzen 5 3550H en düşük oyuncu laptop işlemcisi.

Uzun zamandır notebook yenilemek istiyordum. Sabrımın sonu gelmek üzere çünkü fiyatlar sürekli artıyor ve bugün dolar yine garip şekilde yükseldiği için artık bu karar aşamasını bitirmek istiyorum.

Butcemi Max 9 bine kadar zorlayacagim. Bu bütçede ise 1650 Ti'dan aşağı düşmek istemiyorum açıkçası.

Temel beklentim Battlefield serileri, F1 serilerini en az 3 sene Ultra oynayabilmek, uzun ömürlü olması ve soğutma sisteminin gelişmiş olması.

Benim araştırmalarım sonucu şu 3 ürün arasında kararsızım(sizin daha mantıklı önerileriniz varsa onlari da dikkate alacağım). Sizce aşağıdakilerden hangisini almalıyım?

1) HP Pavilion Gaming 15-dk0014nt (7AV08EA) Notebook (ekran kartı 1660 Ti Max Q olacak sitede yanlış girilmiş)

2)HP Pavilion Gaming 15-ec0003nt (7WG37EA) Notebook

3)MSI Alpha 15 A3DC-244XTR Notebook

Monster, Casper harici farklı onerisi olanların da fikirlerini bekliyorum.

Casper harici demişsin ama son çıkan Excalibur modellerinde özellikle soğutma konusunda markanın kendini geliştirdiğini düşünüyorum bir Excalibur G900 kullanıcısı olarak.

Peki acaba size bu canavarı önerebilir miyim?

Ekran tepkime hızı 60 hz. Ayrıca acer in hem ekran kartı daha iyi hem de tepkime hızı. Üstelik daha ucuz..

Öncelikle sondaki alınmaz, çünkü ekran kartı kötü. Diğer ikisinin modelini belirtmemişsin. 1660 Ti+9300H+16 GB RAM. Tavsiyem:

Geri
Yukarı