9000 TL Laptop önerisi

KozmosDemir

Centipat

9000₺ civarı bütçem var. Şöyle birkaç laptop buldum ve yardım almak istedim. Bunlardan hangisini almak daha mantıklı sizce veya bunları almak mantıklı mı? Farklı önerilere de açığım tabii ki.

Zannetmiyorum olacağını ama zaten tüketici hakları var ayrıca beğendiniz mi? Ve oyunları internete bağlanmadan nasıl indirdiniz.

Başka bir PC'den indirip kurdum. Harici HDD'im var. Genel olarak sevdim, ısınmayı hissediyor oluşumuz biraz can sıkıcı, bir de testlerde gördüğüm arada fırlayan 110 derece insanın canını sıkmıyor değil. Bir iki gün daha kurcalayıp kesin karar veririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoları izledikten sonra aldım bu arada.

Hocam ben çok rekabetçi oyun oynamıyorum ben Control GTA tarzı singleplayer oyunlar oynarım 60 Hz, 144 Hz çok aradığım bir özellik değil açıkçası.
Yukarıda attıklarınız arasında kaldım.
Acer Nitro 5, Lenovo, Dell ve ASUS TUF.
Dell denildiği gibi çok ısınıyormuş.
Lenovo Acer ASUS arasında ne önerirsiniz?
Bilgisayarı test ettikten sonra yazarsanız çok iyi olur hayırlı olsun bilgisayarınız.
Bilgisayarı test ettikten sonra fikirlerinizi bekliyorum.
Hayırlı olsun.

Öncelikle, CPU ve GPU'yu ağır yükte çalıştıran şeyler kullanıyor musunuz? Eğer kullanacaksanız, ısıyı hissetmek sizi etkiler mi? Bazı insanlar, cihaz yansın ben hissetmeyeyim istiyor, eğer öyle biri iseniz bulaşmayın.

Günlük kullanım 55-60 arası değişiyor derece.
Oyunlar da genelde 90-100 (Metro-Control) arası değişiyor.
Testler de 110 dereceyi görüyoruz ama.

Ben hala tam karar veremedim. Ama bu fiyata alabileceğim en iyi laptop bu sanırım. 10750H 2060 bir laptop 8600 TL'ye varsa direkt iade ederim bunu. Yapmamı istediğiniz bir test varsa yapabilirim.
7F28D3C4-D12F-4BEC-8C20-63196E65DED4.jpeg
Burada 20 dakika boyunca GPU ve CPU stres altındayken.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı