9000 TL Laptop Önerisi

Bütçe
9000
100% talep edilmiş gözüküyor. Bu model yerine bu modeli alacağım gibi gözüküyor. Sebebi ise 9 taksit yapıyor olması. 6 ay taksit beni biraz zorluyor, 9ay vade farksız taksit yapan tek site Trendyol ve maalesef bu laptop orada yok. Oysaki çok beğenmiştim bu modeli. Aynı ürün Trendyol'da olsaydı kesinlikle Omen'i alırıdım.

Acaba almayıp yılbaşını mı beklesem, belki Trendyol'da da stoklara girer.

TUF yerine MSI al, o kadar güçlü bir işlemci bence gereksiz.

Tavsiye istedim. Tartışma ve öneri isteyenler olmuş. Ne tuhaf.

Ben şimdi hangi ürüne bakacağım

Bu fiyata MSI iyi duruyor.

TUF yerine MSI al, o kadar güçlü bir işlemci bence gereksiz.

İstediğinizi alabilirsiniz. Ben hepsini önerdim. Fiyat yelpazesi gayet geniş istediğinizi alabilirsiniz. Ben önerdim daha da piyasada laptop yok GTX 1660 Ti olan cihaz yok. Bu devirde alacaksa GTX 1660 Ti ekran kartının altına düşmemeli.
Arkadaşlar güzel insanlar limitim 9 Bin lira. Üzerini siz mi tamamlayacaksınız ?
O zaman tam limit yazsaydınız daha net olurdu. 9000 TL yazınca küsür de dahil zannettim. Ancak önerdiklerimi almanız sizin için çok daha iyi olur. Çünkü 9.000 TL fiyat bandında GTX 1660 Ti bulunmuyor.

İstediğinizi alabilirsiniz. Ben hepsini önerdim. Fiyat yelpazesi gayet geniş istediğinizi alabilirsiniz. Ben önerdim daha da piyasada laptop yok GTX 1660 Ti olan cihaz yok. Bu devirde alacaksa GTX 1660 Ti ekran kartının altına düşmemeli.

O zaman tam limit yazsaydınız daha net olurdu. 9000 TL yazınca küsur de dahil zannettim. Ancak önerdiklerimi almanız sizin için çok daha iyi olur. Çünkü 9.000 TL fiyat bandında GTX 1660 Ti bulunmuyor.

Eksik mi yazdım? Özellikle GTX 1660 Ti mi olsun dedim. Ben sadece belirttiğim markalarda istemedim. Yorum yapmayacaktım aslında sana da diğerlerine de emsal olsun diye yazdım.
Ne tür oyunlar oynarsın? 7750TL ile Acer var GTX 1650 Ti.

Evet kardeşim. Hem oyun hem okul için lazım.

Eksik mi yazdım? Özellikle GTX 1660 Ti mi olsun dedim. Ben sadece belirttiğim markalarda istemedim. Yorum yapmayacaktım aslında sana da diğerlerine de emsal olsun diye yazdım.

Evet kardeşim. Hem oyun hem okul için lazım.
Hocam bence senin için en iyi seçenek 7750 TL'lik Acer'dir. Çünkü 144Hz ekranı var, işlemcisi ryzen 4600h oldukça iyi bir işlemcidir. 6 çekirdeği var, oyunlarda işlemci kullanımı oldukça düşük. Kısacası i7-9750H ayarında bir işlemci hatta yerine göre daha iyi. Cihazın soğutmasi gayet yeterli. Üstelik 8GB ram eklemeniz gerecek buna 300 TL pay biçiyorum yani 8050 TL oldu. 256GB SSD yetmeyecektir oyunlar için. 512 GB ilave yapsanız 9000'e yaklaşacaktır fiyat. Alırken bunları da düşünmek lazım. Eğer dediğim gibi yapacaksınız kendiniz RAM ve SSD takmadan önce mutlaka servisi arayıp yaparsanız garanti bozulur mu öğrenin.

Yeni konular

Geri
Yukarı