9000 TL laptop önerisi

enesilhan

Hectopat
Daha fazla  
Maksimum 10 bin liraya kadar Gaming laptop önerir misiniz? Oyun oynamada, ders çalışmada, video, film izlemede kullanılacak laptop. Uzun vadede kaliteli bir şey olsun lütfen, kuzenim alacak laptopu, bana rica etti konu açmam için. Casper düşünüyorlar, aslında ben kötü bir marka olduğunu söyledim, sizlerin fikrini bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Maksimum 10 bin liraya kadar Gaming laptop önerir misiniz? Oyun oynamada, ders çalışmada, video, film izlemede kullanılacak laptop. Uzun vadede kaliteli bir şey olsun lütfen, kuzenim alacak laptopu, bana rica etti konu açmam için. Casper düşünüyorlar, aslında ben kötü bir marka olduğunu söyledim, sizlerin fikrini bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

9000 TL'ye laptop alacağına bence o fiyata bile gelmeyecek masaüstü setup Alman'ı öneririm. Hem uzun süre kullanırsın hem de sana sıkıntı çıkarmaz.
Ama öneri istersen eğer MSI iyidir. MSI GL65 Leopard 10SCXR-061XTR i5-10300H 8GB 256GB SSD 4GB GeForce GTX 1650 15.6" Full HD FreeDOS Gaming (Oyuncu) Notebook - incehesap.com

https://www.hepsiburada.com/hp-pavi...3546vfG-kiMKijxH8gm84U7nTXYDL-yMaAu35EALw_wcB kullandığım laptop söylediğiniz şeylere yeter de artar.

9000 TL'ye laptop alacağına bence o fiyata bile gelmeyecek masaüstü setup Alman'ı öneririm. Hem uzun süre kullanırsın hem de sana sıkıntı çıkarmaz.
Ama öneri istersen eğer Monster marka öneririm MSI da iyidir.

Monster alacaksan yanına 2 tane derin dondurucu al içinde kullanırsın ısınmaz hem de @Radeon RX 5500M hocam konuya bekleniyorsunuz. Benim önerim bu Acer Nitro 5 AN515-44-R3WY NH.Q9HEY.006 Ryzen 5 4600H 8 GB 256 GB SSD GTX1650TI 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe yanına ekipman alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı