9000 TL laptop önerisi

İlk sorunuza gelirsek büyük ihtimalle yapamazsınız ama tam emin değilim onu araştırın derim. 144 Hz ekranda 70 FPS alırsanız da sıkıntı olmaz. Kaç FPS alıyorsanız saniyede o kadar kez ekran kendini yeniler olay bu.
FPS oyunlarında 144+ fps alırım heralde. Diğerleri çok önemli değil. Çok teşekkürler.

Merhaba, çok yer değiştirdiğim için laptop almaya karar verdim. Önerisi olan var mıdır? Ben şunu buldum: ASUS Tuf Gamıng Fx506lu-hn053 I5-10300h 8gb Ddr4 1tb Hdd + 256gb Ssd Gtx1660tı 6gb 15.6 144hz Fdos Fiyatı, Yorumları - Trendyol

İleride 8 GB RAM takviyesi ile iyi olur gibi geliyor.
Fakat ekran kartını sorduğumda bana sadece 1660 Ti dediler. Laptoplarda Max-Q falan olmuyor muydu?

Yanına 24 inç 144Hz monitör almayı da planlıyorum. Bağlarken herhangi bir sıkıntı olur mu? Bu arada lütfen masaüstü alın demeyin.

Çıtır fiyat arttırıp 2060'lı makine alırsanız RTX'in birçok faydasından yararlanırsınız.

Öneriniz var mıdır ?
Hp omenler var 11500 TL civarına. Bütçenizi aşacaktır evet. Ama dediğim gibi aşırı büyük farklar olacak. DLSS sayesinde yıllarca rahat rahat kullanacaksınız bilgisayarı.

Biraz daha çıkarsanız şu modellere kesinlikle bakın derim.

Omen arada bir 10000 tl ye düşüyor takip etmek lazım.

HP Omen'ler var 11500 TL civarına. Bütçenizi aşacaktır evet. Ama dediğim gibi aşırı büyük farklar olacak. DLSS sayesinde yıllarca rahat rahat kullanacaksınız bilgisayarı.

Omen arada bir 10000 TL'ye düşüyor takip etmek lazım.

Tracer yerine HP Omen çok daha iyi olur. Thin kasa kullanıyordu galiba onunda soğutma sıkıntısı var.

Hp omenler var 11500 TL civarına. Bütçenizi aşacaktır evet. Ama dediğim gibi aşırı büyük farklar olacak. DLSS sayesinde yıllarca rahat rahat kullanacaksınız bilgisayarı.

Omen arada bir 10000 tl ye düşüyor takip etmek lazım.
Hocam bunlardan birini alırsam hangisini almalıyım ? Bayramdan sonra para geçicek elime ona göre değerlendireyim. Omen güzel gibi yakında indirim olur mu acaba ?

Hocam bunlardan birini alırsam hangisini almalıyım ? Bayramdan sonra para geçicek elime ona göre değerlendireyim. Omen güzel gibi yakında indirim olur mu acaba ?
Omen 10 10.5 fiyatlarına düştüğünde kesinlikle alınabilir. Fiyatları kovalamanız lazım. 2 haftada 1 düşüyor bir sitede.
Yani gelecek RTX de, o yüzden RTX kartlara yönelmeniz daha iyi olacaktır.
Şöyle düşün ileride aşırı grafikli oyunlar çıkacak ya da RTX destekli oyunlar. Sen 1660 ile yapay zeka olmadan sürüne sürüne oynarken 1500TL daha vermedin diye kafanı taşlara vurursun bence.
Ama LoL CS valorantçıyım diğer oyunlarla fazla işim olmaz diyorsanız sizin attığınız model bayağı iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı