9000 TL laptop önerisi

Yani 10000 civarı gelirse kimse almaz 3050ti yı. Sonuçta performansı 2060 dan %8 daha az. Tercih edilmez bence.

Yani imkanınız varsa bekleyin derim. Ama hazır para bulundurun. Stoklar hızlı eriyecektir. Bekleyen kitlesi büyük.
HP Omen indirime girmeden çıkarsa bakarım. Fiyatına göre tercih edebilirim ama 2060 daha güçlü galiba. Teknoloji bakımından bir fark yoksa 2060'ı tercih ederim

Yani 10000 civarı gelirse kimse almaz 3050 Ti'yı. Sonuçta performansı 2060'dan %8 daha az. Tercih edilmez bence.

Yani imkanınız varsa bekleyin derim. Ama hazır para bulundurun. Stoklar hızlı eriyecektir. Bekleyen kitlesi büyük.

Piyasada 2060'lı laptop kalmazsa herkes mecburen tercih edecek bir de öyle düşünün. Ama dediğim gibi çip sıkıntısından dolayı o fiyattan girecektir yani aslında normal fiyatı değil.

AAA oyunları RDR2 gibi ultra felan olmasada yüksek ayarlarda akıcı oynamak istiyorum. Oynatır mı ?
Birde ikinci monitor alıp dediğim gibi onu ana monitör yapıp laptopun ekranını 2. monitör yapabilir miyim ? Bu laptopta bağlanır mı ikinci monitör, performans kaybı yaşanır mı ?
Ayrıca rtx kartlar multi monitör desteğiyle geliyor. Hiç bir performans kaybı olmadan 2. monitörü bağlayabiliyorsunuz.
Piyasada 2060'lı laptop kalmazsa herkes mecburen tercih edecek bir de öyle düşünün. Ama dediğim gibi çip sıkıntısından dolayı o fiyattan girecektir yani aslında normal fiyatı değil.
Hiç bir fiyat normal değil ki :D
Bana kalsa 1660Ti lı sisteme 7000 tl veririm max. Dolar kuru, vergi dahil o kadar.

Ayrıca RTX kartlar multi monitör desteğiyle geliyor. Hiçbir performans kaybı olmadan 2. monitörü bağlayabiliyorsunuz.

Hiçbir fiyat normal değil ki :D
bana kalsa 1660 Ti'lı sisteme 7000 TL veririm Max. Dolar kuru, vergi dahil o kadar.

Piyasa böyle yapacak bir şey yok gönül isterdi hayvan gibi makinelere 2000 birim para verelim ama işte yapacak çok bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı