9000 TL Laptop Önerisi

Merhabalar, i7 8750H, 16 RAM, GTX 1060 1 TB + 256 SSD özelliklerde laptop tavsiyenizi bekliyorum. Monster hakkında çok şikayet okudum. Alanların çoğu teknik servise en az bir kere gitmiş. Ben şahsen 9000₺ verdiğim bir ürün için teknik servise gitmek istemem. Bu özelliklerde MSI biraz tuzlu geliyor açıkçası. Dell konusunda kararsızım. Bir öneriniz var mı arkadaşlar çok kararsızım.
Kardeşim bu laptop istediğin özelliklere vakıf. Sonuçta Asus kalitesi bana göre tartışılmaz.

Şimdiden hayırlı olsun. Büyük ihtimalle Cuma günü elinizde olur. Sorunsuz sıkıntısız kullanırsınız umarım.
Merhabalar, bilgisayar elime dün ulaştı. 2 günlük yoğun kullanım sonucu çok memnun kaldım. Umarım bir sıkıntı olmadan yıllarca kullanırım. Sizin dediğiniz gibi 2 3 ay içerisinde macun değişimi ve SSD takviyesi yapmayı düşünüyorum. Bu arada tekrardan teşekkür ediyorum KDV indirimini haber verdiğiniz için. :))

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı