9000 TL Oyun için Laptop Önerisi

Hajdukweljko

Centipat
Merhaba dostlar. Öğrenci olduğum için 9000 TL'ye kadar laptop almam gerekiyor. Monster almak istemiyorum. Bana sıkıntı çıkarmayacak ısınma sorunu az olan gelecek yıllarda beni rahat ettirecek bilgisayar arıyorum. Lütfen tavsiyelerinizi ve deneyimlerinizi aktarır mısınız?

Güçlü ve ısınma sorunu olmayan o fiyata bildiğim bir laptop yok. 90 üzeri dereceler görünmekte hemen her modelde. 9750H'li 2060'lı 144Hz ekranlı bir laptop alabilirsiniz (sanırım). Marka ve model olarak tekrar bakıp öneri yapacağım.

NOT: 90 dereceleri görmek, oyun zevkinizi baltalamaz. Sıcaklığa göre zaten CPU ve GPU çekirdek frekanslarını düşürür ve sorun olmaz.

Şöyle bir şey buldum, araştırın isterseniz.

Son düzenleme:
Bence laptop alma
istersenn ram desen takamazsın ekran desen sıkıntı yapar
Yükseltemezsin.
ekran kartı takamazsın ayrıca normal ram ve işlemcilerden daha düşük olanları kullanırsın

Hp omen alamızı önermem. Kendilerine elektrikli ocak diyorlar.

12000tl bütçem vardı. Çok fazla model araştırdım hem internetten hemde vatan bilgisayardan. En son Monster T7 19.5'e karar kıldım. Soğutması gayet yerinde bir model. İnternette testleri mevcut. Ayrıca Ankara'da yaşıyorum, teknik servisleri 30 dakika uzaklıkta. Salı günü teslim alacağım laptopu daha tam anlamıyla ısı testlerini yapamam. Salı günü geldiği anda sana yazacağım!.
Bence laptop alma
istersenn ram desen takamazsın ekran desen sıkıntı yapar
Yükseltemezsin.
ekran kartı takamazsın ayrıca normal ram ve işlemcilerden daha düşük olanları kullanırsın
Laptop alma demek kolay, ama işin ucunda kullanım şekliniz var. Herkes ister 9 bine muhteşem bir masaüstü toplamak ama bunu birde kullanım şekli olarak düşünmelisiniz.

Hp omen alamızı önermem. Kendilerine elektrikli ocak diyorlar.

12000tl bütçem vardı. Çok fazla model araştırdım hem internetten hemde vatan bilgisayardan. En son Monster T7 19.5'e karar kıldım. Soğutması gayet yerinde bir model. İnternette testleri mevcut. Ayrıca Ankara'da yaşıyorum, teknik servisleri 30 dakika uzaklıkta. Salı günü teslim alacağım laptopu daha tam anlamıyla ısı testlerini yapamam. Salı günü geldiği anda sana yazacağım!.

Laptop alma demek kolay, ama işin ucunda kullanım şekliniz var. Herkes ister 9 bine muhteşem bir masaüstü toplamak ama bunu birde kullanım şekli olarak düşünmelisiniz.
Bence de monster ancak konu sahibi istemediğini belirtmiş. MSI veya ASUS da bakılabilir ancak pek bulamadım düzgün.

Bence buna RTX 2080 yada 2070 süper takarak daha güzel bi bilgisayar yapabilirsin üstüne 144hz mönitörde alabilirsin ama sen bilirsin.
""Merhaba dostlar. Öğrenci olduğum için 9000 TL'ye kadar laptop almam gerekiyor. Monster almak istemiyorum. Bana sıkıntı çıkarmayacak ısınma sorunu az olan gelecek yıllarda beni rahat ettirecek bilgisayar arıyorum. Lütfen tavsiyelerinizi ve deneyimlerinizi aktarır mısınız? ""

Arkadaşlar yurtta kaldıgım icin masaüstü sıkıntı onu o yüzden eliyorum monster bana çekici gelmiyor o yüzden o markayı eliyorum.

MSI GL63 8SD-297XTR Intel Core i7 8750H 16GB 256GB SSD Fiyatı buna 512gb ssd eklemesi yabalrm

HP Omen 15-DC1011NT Intel Core i7 9750H 16GB 1TB + 256GB SSD Fiyatı veya d,rekt olarak bunu alabilirm

""Merhaba dostlar. Öğrenci olduğum için 9000 TL'ye kadar laptop almam gerekiyor. Monster almak istemiyorum. Bana sıkıntı çıkarmayacak ısınma sorunu az olan gelecek yıllarda beni rahat ettirecek bilgisayar arıyorum. Lütfen tavsiyelerinizi ve deneyimlerinizi aktarır mısınız? ""
sence bu ikisinden hangisi daha iyidir dostum

Arkadaşlar yurtta kaldıgım icin masaüstü sıkıntı onu o yüzden eliyorum monster bana çekici gelmiyor o yüzden o markayı eliyorum.

MSI GL63 8SD-297XTR Intel Core i7 8750H 16GB 256GB SSD Fiyatı buna 512gb ssd eklemesi yabalrm

HP Omen 15-DC1011NT Intel Core i7 9750H 16GB 1TB + 256GB SSD Fiyatı veya d,rekt olarak bunu alabilirm

Merhaba, Msi markasını alman senin için daha iyi olur. Hem performansı hem soğutması hemde kalitesi üst düzey bir marka.

Bu arada şimdi fark ettim msi'yın fiyatı 10k ya çıkmış :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı