9000 TL oyuncu laptop önerisi

Yorumlarınız için teşekkür ederim şu an Lenovo almaya yakınım ileride bir 8 GB daha RAM eklemesi yapmayı düşünüyorum. Fakat hiçbir laptop bahsetmemişsiniz bu modeller 8 GB RAM fakat 1660 Ti bulunuyor bu modelleri alıp bir 8 GB daha RAM eklemesi yapmak sizce nasıl olur sonuçta 1650 Ti 1660 Ti aracında epey fark var.

Yorumlarınız için teşekkür ederim şu an Lenovo almaya yakınım ileride bir 8 GB daha RAM eklemesi yapmayı düşünüyorum. Fakat hiçbir laptop bahsetmemişsiniz bu modeller 8 GB RAM fakat 1660 Ti bulunuyor bu modelleri alıp bir 8 GB daha RAM eklemesi yapmak sizce nasıl olur sonuçta 1650 Ti 1660 Ti aracında epey fark var.

HP'yi eleyin hocam, 3750H güçsüz ve bir önceki nesil işlemci. TUF alınabilir.

Hocam genel olarak siz hangisini almamı önerirsiniz? Bana Monster da cazip geliyor 16 GB RAM 500 GB SSD ve lisanslı Windows 10 Home ile geliyor ısınma sorunu da yok denebilir izlediğim videolardan.

Abra'ların birden fazla sorunu var. Kasa kalitesi kötü ve kasa çatlaması gibi sorunları var. Anakart arızaları ve ısınma sorunlarını da eklersek 1660 Ti'lı TUF ve Ideapad arasında tercih yapmanız daha doğru olur. Windows 10'a çok takılmayın OEM Key ile halledersiniz hocam.

Abra'ların birden fazla sorunu var. Kasa kalitesi kötü ve kasa çatlaması gibi sorunları var. Anakart arızaları ve ısınma sorunlarını da eklersek 1660 Ti'lı TUF ve Ideapad arasında tercih yapmanız daha doğru olur. Windows 10'a çok takılmayın OEM Key ile halledersiniz hocam.

Teşekkürler hocam iki laptop arasından birini seçeceğim o zaman.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Lenovo önermişsiniz bana da cazip geldi fakat Lenovo 8 GB RAM var Monster ve ASUS TUF ise 16 GB 300 TL farkla onları almak daha iyi olmaz mı? Hatta Monster da lisanslı Windows 10 ile geliyor bu yüzden Monster cazip geldi ne dersiniz?

Monster alabilirsin bende var kullanıyorum birazcık ısınıyor ama fanlarını 1 dk Turbo moda alınca geçiyor.

Geri
Yukarı