9000 TL oyuncu laptop önerisi

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Merhabalar. Yeni bir laptop almaya karar verdim ve bunun için bütçem 9000 TL bu bütçede çok fazla seçenek var ve çok kafam karıştı laptop oyun ve okul için kullanacağım fakat zaten güçlü bir masaüstü bilgisayarım olduğu için laptop çok fazla yüklenmeyeceğim sadece seyahatlerimde kullanacağım geri kalan zamanlarda yatacak. Laptop çok ağır oyunlar oynamayacağım fakat aradığım bazı özellikler var: Ekran kartı olarak en az 1650 Ti düşünüyorum, depolama kısmında ise en az 500 GB SSD istiyorum fakat 256 GB SSD 1 TB HDD olursa çok daha iyi olur. Ben birkaç örnek model bırakıyorum:

ASUS TUF: Asus TUF FX506LU-HN053 i5-10300H 8 GB 1 TB + 256 GB SSD GTX1660TI 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

HP Pavilion: HP Pavilion 15-EC0020NT 9ET67EA Ryzen 7 3750H 8 GB 1 TB + 256 GB SSD GTX1660TI 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Lenovo: Lenovo IdeaPad Gaming 3 82EY00D3TX Ryzen 5 4600H 8 GB 1 TB + 256 GB SSD GTX1650TI 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Monster: https://www.akakce.com/laptop-noteb...650ti-15-6-full-hd-notebook-fiyati,1056122209.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Lenovo önermişsiniz bana da cazip geldi fakat Lenovo 8 GB RAM var Monster ve ASUS TUF ise 16 GB 300 TL farkla onları almak daha iyi olmaz mı? Hatta Monster da lisanslı Windows 10 ile geliyor bu yüzden Monster cazip geldi ne dersiniz?

Eğer bunlar için söylüyorsanız, ilk terchiniz Lenovo olmalı benim fikrim bu yönde bunların dışında almayı düşünürseniz şunu tavsiye edebilirim :

Lenovo ve linkini attığım bu bilgisayar arasında tercih yapmanı öneririm.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Lenovo önermişsiniz bana da cazip geldi fakat Lenovo 8 GB RAM var Monster ve ASUS TUF ise 16 GB 300 TL farkla onları almak daha iyi olmaz mı? Hatta Monster da lisanslı Windows 10 ile geliyor bu yüzden Monster cazip geldi ne dersiniz?
Monster kaliteli bir marka değil ısınma sorunu mevcut , malzeme kalitesi vasat. Lenovo olanı alıp 300TL fark ile RAM takviyesi yapabilirsiniz.

Eğer bunlar için söylüyorsanız, ilk terchiniz Lenovo olmalı benim fikrim bu yönde bunların dışında almayı düşünürseniz şunu tavsiye edebilirim :

Lenovo ve linkini attığım bu bilgisayar arasında tercih yapmanı öneririm.
Hocam bu cihaz 60hz, oyun için alınıyorsa alınmaz.

Monster önermiyorum, ısınma sorunu ve birkaç sıkıntısı mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı