9000 TL oyuncu laptopu önerisi

psikolojik deli

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem 7-9k arası. Tıp okuyorum ders için de kullanacağım ama önceliğim oyunları kasmadan akıcı bir şekilde oynatması, bu konuda hiçbir fikrim yok. Şu ekran kartı iyidir vs değil de direkt ürünün linkini atarsanız çok sevinirim.

Bütçem 7-9k arası. Tıp okuyorum ders için de kullanacağım ama önceliğim oyunları kasmadan akıcı bir şekilde oynatması, bu konuda hiçbir fikrim yok. Şu ekran kartı iyidir vs değil de direkt ürünün linkini atarsanız çok sevinirim.
Monster al keyfine bak.Tıp okumak ile bilgisayar seçimi hakkında nasıl bir ilgi var bilmiyorum ama sen genede monster al keyfine bak :D

Hangi oyunlari kasamadan oynatsin istiyorsun? Son yillarda cikan oyunlar ise butce mecbur artmasi gerekecektir. Ve hayir Monster marke laptop alma.

Hangi oyunlari kasamadan oynatsin istiyorsun? Son yillarda cikan oyunlar ise butce mecbur artmasi gerekecektir. Ve hayir Monster marke laptop alma.
Hocam monster piyasada o özelliklere sahip en ucuz satıcı.Ondan dedim ben.
Yoksa biliyorum msi alsın daha iyisini alsın.Ama onların da iyisi kötüsü 12-13 k.

Hemen hemen bütün firmaların o fiyat aralıklarında oyuncu Notebook'u mevcut. ASUS veya MSI tercih edebilirsin.
- ASUS TUF GAMING 15 CORE İ5 10300H 2.5GHZ-8GB-1TB SSD-15.6"-GTX1650 4GB-W10
- Asus Fx505dt-bq045t Ryzen7 3750h 16gb 512ssd Gtx1650 W10 15.6" Fhd
- MSI GF63 15.6 FHD, Core I5-10500H, 8GB RAM, 512GB SSD, GTX1650 4GB
- ASUS Rog Strix G513ıh-hn002 Ryzen7 4800h 8gb 512ssd Gtx1650 15.6

Acer Nitro 5 serisi Ryzen 5 işlemcili GTX 1650 ve ya GTX 1650Ti tercih edebilirsin. Soğutması güzel bir cihaz şahsen kullanıyorum memnunum.

Asus Rog strix GTX 1650 +ryzen 7 4800 h
Hz önemli değilse Rtx 3050 li HP victus iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı